UWAGA!

W niedzielę piłkarski turniej Conca Cup 2015

 
Elbląg, W niedzielę piłkarski turniej Conca Cup 2015
fot. nadesłana

W najbliższą niedzielę,13 grudnia rozegrany zostanie w Elblągu ogólnopolski halowy turniej piłki nożnej Conca Cup 2015. W zawodach udział weźmie dziesięć klubów, a na boisku zobaczymy w akcji dzieci z rocznika 2002.

Najbliższa niedziela, dla miłośników sportu młodzieżowego, upłynie pod znakiem zmagań i rywalizacji piłkarskiej. W hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy al. Grunwaldzkiej 135, odbędzie się Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Conca Cup 2015. W imprezie, której organizatorem jest Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg, wezmą udział zawodnicy z dziesięciu klubów urodzeni w roku 2002 i młodsi.
       Swój udział w turnieju potwierdziły już między innymi: Pomezania Malbork, Gryf Tczew, Polonia Lidzbark Warmiński, Wieżyca Pelplin, Olimpia Elbląg oraz gospodarze Concordia Elbląg. Początek zmagań sportowych zaplanowano na godz. 8.30, natomiast mecze finałowe odbędą się w godzinach 14.30-15.30. Po tym nastąpi uroczystość zakończenia oraz wręczenia pucharów i medali.
       Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do odwiedzenia hali CS-B i kibicowania młodym adeptom piłki nożnej.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama