UWAGA!

Wakacje 2013 z MOSiR-em. Tydzień 3.

 
Elbląg, Wakacje 2013 z MOSiR-em. Tydzień 3.
fot. MOSiR

Przed nami trzeci tydzień imprez z projektu „Wakacje 2013 z MOSiR-em”, a w nim kolejne nowe, bezpłatne propozycje dla elblążan na sportowo-rekreacyjne spędzenie wolnego czasu.

Tą zapowiadaną nowością polecaną wszystkim bez względu na wiek, płeć i kondycję jest „Letnia szkoła zumby”. Do tej unikatowej, bo prowadzonej w czasie wakacji szkoły, zapraszamy w każdy wtorek i czwartek tygodnia do sali fitness w hali „Helena” przy ul. Karowej. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 13. A zumba – to w skrócie innowacyjny system fitness, kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję i samopoczucie. To przede wszystkim świetna zabawa w rytmach latynoskich i karaibskich z prostymi krokami tanecznymi połączonymi z kombinacją ruchów przy motywującej muzyce.
       Także w hali „Helena” codziennie od godz. 10 do 14 dla wszystkich chętnych gra dowolna w tenisa stołowego, koszykówkę uliczną i unihokej. Natomiast w środę 17 lipca, od godz. 10 otwarty, już drugi w czasie wakacji, turniej tenisa stołowego. Zgłoszenia będą przyjmowane 30 minut wcześniej.
       W środę sympatycy spacerów z kijkami spotkają się z instruktorami o godz. 9 przy muszli koncertowej w Parku Bażantarnia na „Warsztatach Nordic Walking”. Zapraszamy także na warsztaty organizowane w soboty i niedziele o godz. 8.
       Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do sportowej rywalizacji w turnieju „Trio – Basket”, który wystartuje 18 lipca o godz. 13 na boiskach „Orlika” przy Zespole Szkól nr 1 na ul. Korczaka. Zgłoszenia 30 minut przed turniejem.
       Od poniedziałku do piątku na przystani kajakowej przy ul. Radomskiej 5 w godzinach od 10 do 11 i od 15 do 17 pod okiem wykwalifikowanej kadry prowadzone są zajęcia dla dzieci i młodzieży na siłowni, sali gimnastycznej i wodzie. Tu także gry zespołowe, liczne konkursy i zabawy ruchowe. Natomiast w systemie sobotnio-niedzielnym spływy integracyjno-rodzinne, szczegóły dotyczące spływów tel. nr 501 355 844.
       MOSiR serdecznie zaprasza mieszkańców miasta na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Wszystkie oferty, na każdy dzień tygodnia, są dostępne w „Kalendarzu imprez sportowo-rekreacyjnych Wakacje z MOSiR-em” na stronie www.mosir.elblag.eu
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama