UWAGA!

Wakacje na półmetku

 
Elbląg, Wakacje na półmetku
fot. MOSiR

Faktem, którego nikt nie zmieni jest zbyt szybko upływający czas. Jeszcze nie tak dawno frajdą dla dzieci i młodzieży były rozpoczynające się wakacje, a już mija miesiąc jak trwają. W tym czasie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji proponował różne formy wypełnienia wolnego czasu osobom, które pozostają w miejscu zamieszkania. Ta różnorodność oferty sprawiła, że z propozycji skorzystało więcej niż przed rokiem osób, a to jeszcze nie koniec.

Dziś ruszył pierwszy turnus półkolonii pod żaglami dla dzieci od 6 do 12 lat organizowany przez MOSiR przy współpracy z Jachtklubem Elbląg. Tylko ta forma z projektu „Wakacje 2013 z MOSiR-em” zorganizowanego wypoczynku jest odpłatna (50 złotych), bowiem w trakcie trwania zajęć zagwarantowano posiłek dla dzieci. Drugi turnus, także dla 20 osób, będzie trwał od 12 do 23 sierpnia. Zapisy są już przyjmowane, a szczegółowe informacje pod numerem telefonu 55 232-67-20.
       W środę 31 lipca zapraszamy sympatyków tenisa stołowego do hali lodowiska „Helena”, gdzie od godz. 10 rozpocznie się trzeci otwarty dla wszystkich turniej w tej popularnej dyscyplinie sportu. Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu rozgrywek, na 30 minut przed turniejem.
       W czwartek, 1 sierpnia na boisku „Orlika” przy Zespole Szkół nr 1 na ul. Korczaka, kolejne spotkanie o godz. 13 mają miłośnicy koszykówki ulicznej począwszy od dzieci, młodzieży do dorosłych. Okazją do rekreacji i walki pod koszem będzie organizowany turniej „Trio-Basket”, zgłoszenia od godz. 12.30.
       Z kolei dzieci i młodzież zapraszamy na bezpłatne, różnorodne zajęcia sportowo – rekreacyjne na lądzie i wodzie na przystani kajakowej przy ul. Radomskiej 5 od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 11 oraz 15 – 17.
       Szczegółowa oferta wakacyjna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest dostępna na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu
      
      
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama