Wakacje na sportowo

5 lipca odbył się I Turniej VI Otwartych Mistrzostw woj. Warmińsko-Mazurskiego w Mini Plażowej Piłce Siatkowej dla Dzieci i Młodzieży do lat 15 o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu. Zawody zorganizowane w ramach akcji Lato w mieście.

W pierwszym inauguracyjnym turnieju wzięło udział 13 drużyn. Była to bardzo dobra frekwencja w zawodach. Pierwsze miejsce na podium zdobyła drużyna Lady and Men w składzie Maciej Pfeiffer i Monika Tchórzewska.
     Drugie zajęła UKS Dwójka/OldStars z Adamem Nowakowskim i Mateuszem Tyburskim. Trzecie miejsce wywalczyła żeńska drużyna Truso w skład, której weszła: Katarzyna Tokarska oraz Ewelina Frąszczak.

Następny turniej odbędzie się 12 lipca (sobota). Zapisy trwają od godz. 9.30-9.55. Początek zawodów godz. 10. Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny.