UWAGA!

Wakacje z MOSiR-em bez ograniczeń

 Elbląg, Wakacje z MOSiR-em bez ograniczeń
fot. Dariusz Bocian

Nie ma ograniczeń wiekowych w wielu propozycjach projektu „Wakacji 2013 z MOSiR-em”. W hali lodowiska „Helena” spotkać można nie tylko dzieci i młodzież, ale i dorosłych. Systematycznie z tej oferty korzystają panie Helena Ciołak i Łucja Sanigórska, które zastaliśmy przy jednym ze stołów ping-pongowych w sportowym, towarzyskim pojedynku.

- Sprawia mi to ogromna przyjemność – przyznaje pani Helena. – Mam tu dużo ruchu, a ja dbam oto, by utrzymać sprawność do późnej starości. Uczestniczę w zajęciach na „Uniwersytecie trzeciego wieku”, gdzie mamy sekcję tenisa stołowego i gramy w ciągu roku akademickiego. Na uniwersytecie mamy obecnie wakacje, to teraz przychodzę do hali „Helena” z koleżanką z uczelni Łucją i razem się relaksujemy. Jest okazja nie tylko do grania, ale i do porozmawiania, później pójdziemy na kawę… Jest wspaniale.
       - Gramy wspólnie w tenisa stołowego chyba już od trzech lat – wspomina pani Łucja. – Polubiłyśmy tą formę rekreacji, zachęcamy nasze znajome, by z nami przyszły, ale jakoś odzewu nie ma. Z czego to wynika? – Za przeproszeniem znajomych, myślę, że chyba z lenistwa. Tutaj dobrze się gra, szczególnie gdy włączona jest wentylacja. Robimy to dla siebie, dla własnej satysfakcji, rozrywki i kondycji. Naszym życzeniem jest, by to trwało jak najdłużej.
       Tego obu paniom szczerze życzymy i zachęcamy do korzystania z naszej, bezpłatnej oferty wszystkich elblążan dysponujących wolnym czasem. Zapraszamy do uczestnictwa, a szczegóły na każdy dzień tygodnia, są dostępne w „Kalendarzu imprez sportowo – rekreacyjnych Wakacje z MOSiR-em” na stronie www.mosir.elblag.eu
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama