UWAGA!

Wakacje z MOSiR-em na półmetku

 
Elbląg, Wakacje z MOSiR-em na półmetku
fot. MOSiR

To już piąty tydzień „Wakacji z MOSiR-em” i kolejne atrakcje przygotowane dla mieszkańców naszego miasta, którzy pragną aktywnie spędzić letni czas.

Już we wtorek 29 lipca, a także w czwartek 31 lipca będzie można wziąć udział w Akademii Tenisa Ziemnego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych prowadza wykwalifikowani instruktorzy. Godziny zajęć 10:00 – 12:00.
       Tradycyjnie już, środa będzie dniem w którym odbywają się warsztaty Nordic Walking, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia dla miłośników chodzenia z kijkami rozpoczynają się o godz. 9.00. Zbiórka tradycyjnie przy Muszli Koncertowej. Natomiast dla tych wszystkich, którym maszerowanie raz w tygodniu nie wystarcza, przygotowano także zajęcia weekendowe. Te odbywają się w soboty i niedziele od godz. 8.00. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 502-358-016.
       Również w środę 30 lipca odbędzie się III turniej tenisa stołowego. Zawody zostaną przeprowadzone w hali lodowiska „Helena” przy ul. Karowej 1. Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 9:30, początek gier godz. 10:00.
       Niezwykle aktywnie zapowiada się czwartek, 31 lipca. Oprócz wspomnianych wyżej zajęć Akademii Tenisa Ziemnego, zapraszamy dzieci i młodzież na zawody Trio Basket, które zostaną rozegrane na Orliku przy ZS nr 1 ul. Korczaka 34. Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 13:30, początek gier godz. 14:00. Kontynuowane będą również „Siatkarskie czwartki” na obiektach przy ul. Mazurskiej. Zawody przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, a w zawodach mogą uczestniczyć trzyosobowe zespoły dziewcząt, chłopców lub mieszane. Początek rywalizacji o godz. 16.30, zapisy przyjmowane będą na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.
       W ofercie MOSiR-u coś dla siebie znajda także panie, które stawiają na aktywny wypoczynek. W każdy wtorek i czwartek w hali lodowiska Helena odbywają się zajęcia Letniej Szkoły Zumby. Zumba fitness to aerobik połączony z tańcem latino. Na zajęciach bardzo szybko można poprawić kondycję i spalić zbędne kalorie. Dodatkowo to świetna okazja do wspólnej zabawy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godz. 10.00. Więcej na temat zajęć można dowiedzieć się dzwoniąc pod nr 506-166-886.
       W trakcie całego tygodnia, w hali lodowiska „Helena”, w godz. 10:00 – 14:00 można skorzystać ze stołów do tenisa stołowego oraz boisk do koszykówki. Sprzęt sportowy można wypożyczyć w dziale imprez MOSiR za okazaniem legitymacji szkolnej. Sprzęt i boiska są użyczane nieodpłatnie.
       Więcej informacji o wakacyjnej ofercie, szczegółowy kalendarz imprez, terminarze, wyniki, tabele oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w zakładce imprezy sportowe/Wakacje z MOSiR-em 2014.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama