UWAGA!

Wakacyjna Szkoła Pływania

 Elbląg, Wakacyjna Szkoła Pływania
fot. nadesłana

Już w najbliższy wtorek (30 lipca) Grupa Wodna zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 4-6 lat na kąpielisko nad jeziorkiem w Pasłęku na bezpłatne zajęcia w Wakacyjnej Szkole Pływania. Poprowadzi je wykwalifikowany instruktor Grupy Wodnej Piotr Stanik. Początek o godz. 17.

- Zapraszamy przede wszystkim rodziców z dziećmi od 4. do 6. roku życia, które nie potrafią pływać, jednak równie miło będzie nam gościć na kąpielisku rodziców ze starszymi dziećmi. Wakacyjna Szkoła Pływania to nasz nowy projekt, dzięki któremu dzieci poznają fundamenty umiejętności pływackich. W nauce pływania niezwykle ważna jest regularność, zachęcamy więc rodziców, by uczestniczyli w każdych naszych zajęciach. Będziemy kontynuowali je w Pasłęku co wtorek do końca sierpnia – mówi Marcin Trudnowski, szef Grupy Wodnej.
       Fabuła zajęć w Wakacyjnej Szkole Pływania Grupy Wodnej pozwoli dzieciom uczyć się pływać bawiąc. Lekcje będą prowadzone przy brzegu, na płytkiej wodzie, rodzic będzie razem z dzieckiem w wodzie. Każde zajęcia zaplanowane są na około 30 minut.
       - Dzieci poznają podstawowe ćwiczenia oddechowe i nauczą się zarządzać oddechem w wodzie. Będą więc między innymi słynne wielorybki: nabieranie wody do buzi i jej wypluwanie. Będą też ćwiczenia uruchamiające pływalność na najpłytszej wodzie: leżenie na brzuszku, czy na plecach . Wszystko w świetnej, przyjaznej i bezstresowej atmosferze – zapowiada Marcin Trudnowski.
       Terminy kolejnych zajęć Wakacyjnej Szkoły Pływania: 6.08, 13.08, 20.08, 27.08. Zajęcia prowadzili będą instruktorzy Piotr Stanik i Damian Dobosik. Początek zawsze o godz. 17. Na zajęcia prosimy zabrać: strój kąpielowy i ręcznik (można ubrać dzieci w pianki neoprenowe). Zajęcia w Wakacyjnej Szkole Pływania Grupy Wodnej mogą zostać odwołane jedynie ze względu na złą pogodę (deszcz, niska temperatura), o tym będziemy na bieżąco informowali na naszym fanpagu na Facebooku.
      
inf. nadesłana

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama