UWAGA!

Wakacyjne biegi z mapą

 Elbląg, Wakacyjne biegi z mapą
Fot. MOSiR

W sobotę chwycimy za mapę i wyruszymy w poszukiwaniu punktów kontrolnych. Czas na pierwsze, wakacyjne Biegi na Orientacje, które odbędą się Bażantarni o godzinie 10:00. Zapisy na miejscu w biurze zawodów.

Biegi na Orientację to świetny pomysł na spędzenie aktywnego czasu z rodziną. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie za pomocą mapy ukrytych na trasie punktów. Przy każdym z nich znajduje się pomiar czasu, a gdy wszystkie punkty zostaną odnalezione, czas przebiegnięcia lub przejścia trasy decyduje o kolejności na podium w danej kategorii. Dla większości jest to jednak przede wszystkim dobra zabawa, a walka z czasem odchodzi na dalszy plan. W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy płeć. Można biegać indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi czy z psem. Można też trasę przejść spacerem lub z kijkami.

Zapisy na zawody prowadzone będą na miejscu, w biurze zawodów, które zostanie zlokalizowane na polanie z wiatami, a udział jest bezpłatny. Biuro będzie czynne od godz. 9:15, a starty rozpoczną się od 10:00 do 10:30. Regulamin zawodów na stronie. Współorganizatorem Biegów na Orientację jest Elbląski Klub Orienteeringu Gryf.

W tym samym czasie wydarzeniu będzie towarzyszyć Mini Olimpiada. Na polanie z wiatami pojawi się wiele sportowych i zręcznościowych konkurencji, za ukończenie których czekać będą nagrody. Aby wziąć udział w imprezie należy zarejestrować się poprzez formularz Google tutaj. Wszystkie dzieci, które pokonają nasze wszystkie stacje podczas Mini Olimpiady, otrzymają pamiątkowy medal. Uwaga, limit miejsc ograniczony. Szczegóły w regulaminie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama