UWAGA!

Walczyli na matach Bytomia, Gdańska i Grudziądza (judo)

 Elbląg, Walczyli na matach Bytomia, Gdańska i Grudziądza (judo)
fot. nadesłana

Sobota (9 listopada) obfitowała w starty judoków Olimpii Judo Elbląg na turniejach różnej rangi i różnych grupach wiekowych od dzieci po juniorów młodszych.

Juniorzy młodsi: Bartosz Cebula i Kacper Wilk startowali w Otwartym Pucharze Polski "Liberty Cup" z Okazji Dnia Niepodległości w Bytomiu. Niestety, nie przebrnęli przez walki eliminacyjne i nie dotarli do miejsc punktowanych.
       Dzieci z roczników od 2001 do 2004 startowały na Otwartych Mistrzostwach Grudziądza "Festiwal Judo Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza", gdzie zdobyły pięć medali a cała grupa spisała się bardzo dobrze pozostawiając bardzo dobre wrażenie:
       Kodrzycki Aleksander (60 kg) – złoto, Szymon Szumski (52 kg) – srebro, Krawczyk Oskar (29 kg) – brąz, Zawisza Miłosz (35 kg) – brąz, Żmuda Aleksander (50 kg) – brąz, Śliwa Sebastian (35 kg) - V miejsce, Zajączkowski Filip (35 kg) - V miejsce, przegrał walkę o brąz z kolegą z klubu, Malinowski Mateusz (32 kg) i Synak Ksawery (50 kg) - VII miejsce, Światły Pola (35 kg) i Cichosz Bartosz (35 kg) - nie przebrnęli przez eliminacje.
       W Gdańsku na hali AWF startowali młodzicy z roczników 2000 i 2001, gdzie odbył się XXIII Turniej Judo im. Antoniego Reitera zdobywając pięć medali: Polek Krystian (46 kg) - złoto, Sebastian Makowski (55 kg) - złoto, Paulina Samulewska (+70 kg)- srebro, Rafał Cebula (60 kg) – srebro, Wiktor Malinowski (34 kg) – brąz, Dominik Bednarek (42 kg) nie przebrnął przez eliminacje.
      
UKS Olimpia Judo Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama