UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weekend pełen sukcesów

 
Elbląg, Weekend pełen sukcesów
fot. nadesłana

Siedem złotych, siedem srebrnych i sześć brązowych medali oraz awans pary do wyższej klasy tanecznej - to wynik rywalizacji par z EKT „Jantar” na turniejach rozegranych w miniony weekend w Ostródzie i Rumi.

W sobotę, 21 marca, elbląskie pary wzięły udział w tanecznej rywalizacji w Ostródzie, gdzie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FOCUS 2015. W turnieju startowały od najmłodszych elbląskich par po pary seniorskie. Adrian Kiełczewski i Weronika Lewandowska oprócz medali zdobyli również wyższą klasę taneczną B w stylu standardowym.
       Najlepsze wyniki par z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”
       12-13 D ST
       1 miejsce – Skwira Paweł i Pawłowska Monika
       2 miejsce – Bednarek Seweryn i Łysko Natalia
       12-13 D LA
       3 miejsce – Bednarek Seweryn i Łysko Natalia
       14-15 B ST
       2 miejsce – Magalski Karol i Kędzierska Klaudia
       10-11 E
       2 miejsce – Lichończak Igor i Szymańska Wiktoria
       4 miejsce – Grabowski Wojciech i Martyna Kierska
       14-15 C ST
       1 miejsce – Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela
       3 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska
       14-15 C LA
       1 miejsce – Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna
       4 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska
       Pow. 15 C ST
       4 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna
       Pow. 15 B ST
       1 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Pow. 15 B LA
       2 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Senior II E+D „D”ST i LA
       1 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria
       Senior II open ST
       3 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka
       4 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria
       Senior II open LA
       1 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka
       3 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria
       W niedzielę elblążanie rywalizowali w Rumi podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RUMI. Tam również nasze pary spisały się na medal.
       10-11 E
       2 miejsce – Grabowski Wojtek i Kierska Martyna
       4 miejsce – Dolegała Krystian i Sowa Julia
       14-15 C ST
       2 miejsce - Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela
       14-15 C LA
       1 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska
       3 miejsce – Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna
       Pow. 15 B ST
       2 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Pow. 15 B LA
       3 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Pow. 15 C ST
       6 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna
       Pow. 15 C ST
       5 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna
       Junior II GPP EKS. ST
       2 miejsce – Magalski Karol i Kędzierska Klaudia
       5 miejsce – Liber Kamil i Karman Marianna
       Młodzież II GPP EKS. ST
       5 miejsce – Ślusarski Grzegorz i Karpińska Paulina
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama