UWAGA!

Weekend pełen sukcesów

 
Elbląg, Weekend pełen sukcesów
fot. nadesłana

Siedem złotych, siedem srebrnych i sześć brązowych medali oraz awans pary do wyższej klasy tanecznej - to wynik rywalizacji par z EKT „Jantar” na turniejach rozegranych w miniony weekend w Ostródzie i Rumi.

W sobotę, 21 marca, elbląskie pary wzięły udział w tanecznej rywalizacji w Ostródzie, gdzie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego FOCUS 2015. W turnieju startowały od najmłodszych elbląskich par po pary seniorskie. Adrian Kiełczewski i Weronika Lewandowska oprócz medali zdobyli również wyższą klasę taneczną B w stylu standardowym.
       Najlepsze wyniki par z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”
       12-13 D ST
       1 miejsce – Skwira Paweł i Pawłowska Monika
       2 miejsce – Bednarek Seweryn i Łysko Natalia
       12-13 D LA
       3 miejsce – Bednarek Seweryn i Łysko Natalia
       14-15 B ST
       2 miejsce – Magalski Karol i Kędzierska Klaudia
       10-11 E
       2 miejsce – Lichończak Igor i Szymańska Wiktoria
       4 miejsce – Grabowski Wojciech i Martyna Kierska
       14-15 C ST
       1 miejsce – Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela
       3 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska
       14-15 C LA
       1 miejsce – Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna
       4 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska
       Pow. 15 C ST
       4 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna
       Pow. 15 B ST
       1 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Pow. 15 B LA
       2 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Senior II E+D „D”ST i LA
       1 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria
       Senior II open ST
       3 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka
       4 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria
       Senior II open LA
       1 miejsce – Dziurawiec Mariusz i Dziurawiec Agnieszka
       3 miejsce – Jankowscy Wiesław i Maria
       W niedzielę elblążanie rywalizowali w Rumi podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RUMI. Tam również nasze pary spisały się na medal.
       10-11 E
       2 miejsce – Grabowski Wojtek i Kierska Martyna
       4 miejsce – Dolegała Krystian i Sowa Julia
       14-15 C ST
       2 miejsce - Śmieszny Kacper i Zagaja Aniela
       14-15 C LA
       1 miejsce – Kiełczewski Adrian i Weronika Lewandowska
       3 miejsce – Królikowski Jakub i Obrębska Katarzyna
       Pow. 15 B ST
       2 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Pow. 15 B LA
       3 miejsce – Zagaja Kordian i Żylińska Ewa
       Pow. 15 C ST
       6 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna
       Pow. 15 C ST
       5 miejsce – Zajdel Mateusz i Długołęcka Justyna
       Junior II GPP EKS. ST
       2 miejsce – Magalski Karol i Kędzierska Klaudia
       5 miejsce – Liber Kamil i Karman Marianna
       Młodzież II GPP EKS. ST
       5 miejsce – Ślusarski Grzegorz i Karpińska Paulina
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama