UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weekendowe medale (taniec)

Elbląg, Weekendowe medale (taniec)

W ubiegły weekend, tancerze EKT „Jantar” reprezentowali nas w Giżycku na VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka - Mazury 2012, z którego przywieźli dwa srebrne medale i jeden brązowy. Natomiast w Międzyzdrojach elbląscy seniorzy wywalczyli trzy złote, trzy srebrne i dwa brązowe medale.

Dokładne wyniki elbląskich par
      
       VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka Mazury 2012 (19 maja):
      
       14-15, Klasa: C, Styl: Latin
       3. Wawro Mateusz, Lipa Justyna
       9. Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
      
       14-15, Klasa: C, Styl: Standard
       2. Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
       8. Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
      
       Powyżej 15, Klasa: C, Styl: Latin
       2. Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
      
       Powyżej 15, Klasa: B, Styl: Standard
       5. Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
      
       Powyżej 15, Klasa: A, Styl: Latin
       4. Popowski Adam, Karpińska Paulina
      
       Powyżej 15, Klasa: A, Styl: Standard
       7. Popowski Adam, Karpińska Paulina
      
       Perła Bałtyku Grand Pirx Dorośli, Grand Prix Seniorzy (19-20 maja):
      
       Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Standard-4
       1. Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka
      
       Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Open, Styl: Latin-4
       3. Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka
      
       Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Standard-4
       2. Kraiński Jarosław, Kraińska Anna
      
       Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Open, Styl: Latin-4
       1. Kraiński Jarosław, Kraińska Anna
      
       Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard-4
       1. Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka
      
       Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin-4
       4. Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka
      
       Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard-4
       3. Kraiński Jarosław, Kraińska Anna
      
       Kategoria wiekowa: 45-54, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin-4
       2. Kraiński Jarosław, Kraińska Anna
      
       Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Standard-4
       2. Śmiechowski Krzysztof, Hajkowicz Marta
      
       Kategoria wiekowa: 35-44, Klasa: Start, Styl: Latin-4
       4. Śmiechowski Krzysztof, Hajkowicz Marta
      
Zyta Wrzos, Centrum Tańca Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama