UWAGA!

Wiosna czas start! Otwarcie toru wrotkarskiego Kalbar

 Elbląg, Wiosna czas start! Otwarcie toru wrotkarskiego Kalbar
Fot. MOSiR

Do kalendarzowej wiosny zostało jeszcze kilkanaście dni, ale aby przyspieszyć jej nadejście już w ten weekend, w sobotę, otwarty zostanie tor wrotkarski Kalbar. Miłośników aktywności na świeżym powietrzu zachęcamy do skorzystania z jazdy na rolkach czy gry w piłkę. Wstęp na obiekt jest bezpłatny.

Na taką informację z pewnością czekało wielu elblążan i nie tylko. Po zimowym sezonie i trzech miesiącach funkcjonowaniu toru łyżwiarskiego, tor Kalbar zmienia się w obiekt przystosowany do sportów wiosenno-letnich. Już w najbliższą sobotę, 9 marca, nastąpi otwarcie obiektu, który wznowi swoją działalność, aż do późnej jesieni. Tor można wykorzystać do jazdy na rolkach, wrotkach, hulajnogach czy rowerkach biegowych, a sąsiadujące boiska do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną czy tenisa. Czas spędzony na torze, to gwarancja udanej zabawy i dostarczenia odpowiedniej dawki dziennego ruchu.

Z toru wrotkarskiego można korzystać od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00 do 18:00. W kolejnych miesiącach godziny otwarcia będą wydłużone, o czym będziemy informować na bieżąco.

Cennik kortów tenisowych dostępny jest na stronie internetowej, a ich rezerwacji można dokonać pod numerem tel. 537 443 376.

Korzystanie z pozostałych boisk oraz toru jest bezpłatne.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • taaaaak!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  No i super(2024-03-08)
 • No I znowu na tym za krótkim I pełnym kałuż torze, bedzie można bawić się I wspominać partaczy z Borowa, którzy przy pełnej aprobacie naszej władzuni paprali się bez końca wciąż nie dotrzymując terminòw. Teraz przyszdł najważniejszy termin - termin wymiany tych wszystkich nieudaczników, w nadchodzących wyborach - pomiętajmy o tym kto nam Elbląg zwija I hamuje - port, ,, A8,basen, mosty, fatale drogi I ulice, chodniki I tak można wymieniać bez końca, - brak planów, chaos, mobing, ciąganie po sądach ludzi którzy poddają krytyce te nieporadne, . czzęsto szkodliwe działania władzy, to włašnie przyszedł ten termin, ten czas - by powiedzieć dość a jesli ktoś nie rozumie, to mówimy CHWATIET
 • bez Teofila nie idę...
 • Ten obiekt powinien być zadaszony dla lyzwiarzy przydatny bo zima krotko.
 • Jest tam wypoczyczalnia rolek?
 • Trochę za szybko. Powierzchnia pozostawia wiele do życzenia. Powinniście ją w końcu poprawić bo ma dziury wgłębienia itp przy deszczu jest to widoczne a panowie potem gladzayi gładzą tą nawierzchnie traktorem xd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  JuliaSzulc(2024-03-11)
Reklama