UWAGA!

Wiosną zadbasz o ciało i ducha z MOSiR-em

 Elbląg, Wiosną zadbasz o ciało i ducha z MOSiR-em
fot. Maciej Skrobotun

Wiosna to najlepszy czas na zmiany i doskonały moment, by jak najlepiej zadbać o własne ciało i kondycję. Jedną z propozycji jest udział cotygodniowych zajęciach sportowo-rekreacyjnych Fit Camp. Zajęcia odbywają się w każdy piątek o godz. 19 w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12.

Na wiosnę, gdy wszystko budzi się do życia, wielu z nas ma wielką ochotę wprowadzić w swoje życie trochę zamieszania. Ładna pogoda i coraz dłuższe dni sprzyjają lepszemu samopoczuciu, więc wiosna to idealny czas, by wreszcie zadbać o własne ciało. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Jump Fitness Maciej Skrobotun zapraszają na cotygodniowe zajęcia Fit Camp. W każdy piątek w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta odbywają się zajęcia, w których uczestniczą zarówno ci, którzy chcą zadbać o zdrowie i kondycję, jak i osoby, których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów. - Na sportową aktywność zawsze jest dobry czas, a wiosną w szczególności - przekonuje Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Do wspólnych ćwiczeń możemy namówić rodzinę i znajomych, bo zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, jak ważny dla zdrowego trybu życia jest ruch.
       Jak twierdzą trenerzy, aby być fit, nie trzeba wyciskać z siebie litrów potu w siłowni. Wystarczą proste ćwiczenia np. podskoki, bieg w miejscu czy brzuszki. Ważne, by były wykonywane sekwencyjnie. A jeśli nasz organizm domaga się intensywniejszej aktywności, trener personalny Maciej Skrobotun podpowie, jak ułożyć sobie własny trening, aby w zależności od potrzeby zwiększyć wytrzymałość i nabrać siły. - Poprzez organizację takich zajęć chcemy rozruszać elblążan i namówić ich do aktywnego i zdrowego trybu życia - wyjaśnia trener personalny Maciej Skrobotun. - Zwłaszcza na wiosnę warto się trochę poruszać, bo jak mówią w zdrowym ciele zdrowy duch. Jestem przekonany, że osoby ćwiczące mają na co dzień lepsze samopoczucie i lepiej radzą sobie ze stresem.
       Zajęcia Fit Camp realizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” odbywają się w każdy piątek o godz. 19 w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12. Zajęcia prowadzi trener personalny Maciej Skrobotun. Wstęp na zajęcia to koszt 5 złotych. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 608-816-708.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama