UWAGA!

Wracamy do grania (piłka nożna)

Elbląg, Wracamy do grania (piłka nożna)

W najbliższą sobotą (13 lipca) o godz. 17 pierwszy akcent piłkarskiego sezonu. Olimpia Elbląg już jako ZKS Olimpia Elbląg rozpoczyna batalię o jak lepszy wynik sportowy.

Na początek zawodnicy z Agrykola 8 zaprezentują się kibicom w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Los wskazał, że w rundzie przedwstępnej zagramy z drużyną Chrobrego Głogów, występującą w grupie zachodniej II ligi.
       Przed podopiecznymi Olega Raduszko niełatwe zadanie biorąc pod uwagę zmiany personalne i poziom sportowy przeciwnika. Jak podkreśla szkoleniowiec elbląskiej drużyny nie ma mowy o oszczędzaniu się i odpuszczaniu rozgrywek PP.
       - Gramy o zwycięstwo i awans. Puchar Polski jest dla nas bardzo ważny – twierdzi Oleg Raduszko, pierwszy trener Olimpii. - Liczę również na doping elbląskich kibiców, my dołożymy wszystkich starań aby odpłacić się dobrym wynikiem – kończy Raduszko.
       Mobilizacja wśród kibiców trwa już od kilku dni, w wielu rejonach miasta można znaleźć informacje zapraszające na mecz pucharowy. Atrakcyjności sobotniego meczu doda również awizowana wizyta kibiców drużyny Chrobrego Głogów.
       Zachodzące w ostatnim czasie zmiany w Olimpii dotyczą nie tylko sfery sportowej. Decyzją Zarządu Klubu od nowego sezonu będą obowiązywać nowe ceny biletów. Na sobotni mecz pucharowy obowiązywać będą następujące ceny biletów:
       Trybuna A – 20 zł
       Trybuna B – 10 zł
       Trybuna C – 5 zł
       Zapraszamy serdecznie w sobotę na stadion przy Agrykola.
      
rzecznik ZKS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama