UWAGA!

Wspólne tańce w kubańskich rytmach

 Elbląg, Wspólne tańce w kubańskich rytmach
fot. nadesłana

Połączenie zabawy z ruchem, wspólne zajęcia dla dzieci i rodziców - Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na tańce z cyklu „Mamo Tato zatańcz ze mną!”. W sobotę, 7 maja o godz. 16 odbędą się zajęcia z cha-chy.

Cha-cha jest śmiała, wesoła i beztroska, a ponieważ jest tańcem dość łatwym do nauczenia, uznawana jest za taniec dla wszystkich: dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. - Na zajęciach zaplanowaliśmy krótką naukę podstawowych kroków, a później wspólną zabawę przy kubańskich rytmach – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca Promyk. – To przedostatnie przed wakacjami zajęcia z cyklu, ostatnie czekają nas w czerwcu.
       Do udziału w warsztatach „Promyk” zaprasza dzieci od lat 4. Zamiast mamy lub taty, może przyjść babcia, dziadek, ciocia. Wystarczy zabrać ze sobą zmienne obuwie i dobre chęci. – To świetny sposób na połączenie zabawy i ruchu – stwierdziła po kwietniowych zajęciach jedna z mam. – Córka uwielbia tańczyć, znacznie lepiej jej to wychodzi niż mi, co ją dodatkowo cieszy. Na pewno chętnie skorzystamy jeszcze z takich zajęć.
       Bilet do nabycia przed zajęciami w Centrum Tańca „Promyk”. Koszt to 15 zł (rodzic + dziecko) oraz 20 zł (rodzic+ 2 dzieci).
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama