UWAGA!

Wszystko, czego jeszcze nie wiecie o IKS Atak

Grupa przyjaciół z I LO w Elblągu postanowiła stworzyć film dokumentalny opowiadający historię klubu oraz przybliżający sylwetki niepełnosprawnych, elbląskich sportowców. Gościliśmy z kamerą na licznych treningach m.in. sekcji hokeja na sledżach oraz siatkówki na siedząco. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Tydzień temu zakończyły się Mistrzostwa Świata Grupy „B” w Hokeju na Sledżach w Szwedzkim Ostersund. Elbląscy hokeiści, którzy za razem tworzą Reprezentację Polski, ostatecznie uplasowali się na znakomitym 4. miejscu. Chcielibyśmy przybliżyć Czytelnikom, tą nietypową dyscyplinę sportu, jaką jest hokej na sledżach. Chcielibyśmy także opowiedzieć historię powstania drużyny, która istnieje przy klubie IKS Atak Elbląg od 2006 roku. W tym celu grupa przyjaciół z I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu postanowiła stworzyć film dokumentalny opowiadający historię klubu oraz przybliżający sylwetki niepełnosprawnych, elbląskich sportowców. Gościliśmy z kamerą na licznych treningach m.in. sekcji hokeja na sledżach oraz siatkówki na siedząco. W filmie znajduje się również epizod z ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w Siatkówce na Siedząco. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie ten wyjątkowy tydzień, kiedy to Elbląg był areną zmagań najlepszych niepełnosprawnych siatkarzy na świecie.
       Celem naszego filmowego przedsięwzięcia jest również, promocja sportu niepełnosprawnych, oraz przełamanie związanych z tym tematem stereotypów. Pokazujemy sport, nie tylko jako szansę na samorealizację ale przede wszystkim jako doskonałą formę rehabilitacji.
       Zapraszamy do obejrzenia filmu pt. „KLUB”.
      
      
      
Michał Skorupa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama