Wygrany mecz kadetek MKS Truso (siatkówka)

19 października w Iławie rozpoczęły się rozgrywki w lidze wojewódzkiej kadetek. Pierwszym przeciwnikiem elbląskiego zespołu MKS Truso Elbląg był UKS Olimp Bartoszyce.

Elblążanki nie najlepiej rozpoczęły mecz i w pierwszym secie musiały uznać wyższość rywalek. Kolejne odsłony spotkania wyglądały zupełnie inaczej, dobra postawa zespołu w bloku i obronie umożliwiała wyprowadzenie skutecznych kontrataków i tym samym wygrały trzy kolejne sety do 16, 12, 13.
       Kolejnym przeciwnikiem był obrońca tytułu z ubiegłego roku MKS Zryw – Volley Iława. Mecz wygrały elblążanki 3:0 po zaciętym meczu. Wszystkie trzy sety rozstrzygały się w końcówkach o czym świadczą wyniki setów (21,23,23). Kolejność meczy:
       UKS Olimp Bartoszyce - MKS Zryw-Volley Iława
       1:3 (17:25, 25:23, 18:25, 8:25)
       MKS Truso Elbląg - UKS Olimp Bartoszyce
       3:1 (20:25, 25:16, 25:12, 25:13)
       MKS Zryw-Volley Iława - MKS Truso Elbląg
       0:3 (21:25, 23:25, 23:25)
       Kolejne spotkania w lidze wojewódzkiej kadetek zostaną rozegrane 16 listopada w hali Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1 od godz. 11. A już dziś zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na mecz 1. kolejki juniorek, który odbędzie się 26 października (niedziela) o godz. 12 z UKS Piątka Olsztyn.