UWAGA!

Wyniki rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej

Elbląg, Wyniki rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej

Dwie kolejki w SuperLidze i jedna w I lidze - tak wyglądał weekend w ELH. W SuperLidze trzy drużyny zachowały statut niepokonanej i są to: Fuks, Hydroton Dream i EKO. W I lidze natomiast popisy strzeleckie zafundowała kibicom Lira Lighting, która wygrała z ZUO aż 11:3. Bez porażki, w I lidze, pozostają cztery zespoły.

SuperLiga
       Komplet wyników 2. kolejki:
       C.R.P. Wopal - EKO 2:3 (1:2)
       0:1 - Bianga (5.), 0:2 - P. Sambor (6.), 1:2 - Wojtkiewicz (14.), 1:3 - Jodziałło (22.), 2:3 - Przybyła (30).
      
       Wiarus - Amatorzy 0:4 (0:1)
       0:1 - Zdunek (4.), 0:2 - Grabowski (16.), 0:3 - Grabowski (26.), 0:4 - Kosiński (27.).
      
       Decoro - NORTHSERVIS-PSP 4:5 (0:3)
       0:1 - Filipowicz (12.), 0:2 - Rakoczy (13.), 0:3 - Laskowski (14.), 1:3 - Tytek (18.), 2:3 - Gortatowski (19), 3:3 - Dinh (20.), 3:4 - Ramsz (23.), 3:5 - Ramsz (25.), 4:5 - Gortatowski (28.).
      
       Metrotest - Stokrotki 3:4 (3:0)
       1:0 - Rogowski (5.), 2:0 - Płachecki (10.), 3:0 - Gładek (12.), 3:1 - Mróz (17.), 3:2 - Mróz (17.), 3:3 - Wiernicki (24.), 3:4 - Bałdyga (29.).
      
       Hydroton Dream - REM 4:2 (1:1)
       0:1 - Wiśniewski (3.), 1:1 - T. Nowicki (8.), 1:2 - M. Trochowski (17.), 2:2 - Bieńko (18.), 3:2 - Bieńko (21.), 4:2 - T. Nowicki (23.).
      
       DRE - Asenhajm er 2:2 (2:0)
       1:0 - WOłyniec (8.), 2:0 - Piotrowski (11.), 2:1 - MAłkiński (20.), 2:2 - Gołębiewski (21.).
      
       Dowodzenie - Fuks 1:7 (0:2)
       0:1 - Chodziński (10.), 0:2 - Siedlecki (15.), 0:3 - Czajka (18.), 1:3 - Szymanowski (18.), 1:4 - Bukowski (23.), 1:5 - Konieczki (25.), 1:6 - Szałkowski (26.), 1:7 - Czajka (26.).
      
       Komplet wyników 3. kolejki:
       NORTHSERVIS-PSP - Hydroton Dream 1:4 (1:2)
       0:1 - T. Nowicki (1.), 0:2 - P. Nowicki (6.), 1:2 - Filipowicz (14.), 1:3 - Piasta (19.), 1:4 - T. Nowicki (27.).
      
       Fuks - C.R.P. Wopal 4:3 (2:1)
       1:0 - Konieczki (7.), 2:0 - Fedeczko (8.), 2:1 - 2:2 - Żukowski (19.), 2:3 - Sieńczak (25.), 3:3 - Czajka (25.), 4:3 - Czajka (26.).
      
       EKO - DRE 2:1 (2:0)
       1:0 - T. Sambor (8.), 2:0 - P. Sambor (11.), 2:1 - Piotrowski (26.).
      
       Asenhajmer Oldboys OE - Metrotest 1:0 (0:0)
       1:0 - Buchalski (30.).
      
       Stokrotki - Decoro 4:2 (1:0)
       1:0 - Wiernicki (4.), 1:1 - Narloch (20.), 2:1 - Kołecki (21.), 2:2 - Narloch (23.), 3:2 - Mróz (26.), 4:2 - Bałdyga (29.).
      
       Amatorzy - Dowodzenie 2:2 (1:0)
       1:0 - Pleszkun (12.), 2:0 - Stalmirski (16.), 2:1 - Gołębiewski (19.), 2:2 - Kęska (23.)
      
       REM - Wiarus 0:6 (0:3)
       0:1 - Uhryn (1.), 0:2 - Uhryn (8.), 0:3 - Bandurski (13.0, 0:4 - Durnaś (18.), 0:5 - Bandurski (20.), 0:6 - Uhryn (25.).
      
       Tabela
       1.Fuks 3 9 14:4
       2.Hydroton Dream 3 9 11:5
       3.EKO 3 9 6:3
       4.Stokrotki 3 6 10:8
       5.Asenhajmer 3 5 4:3
       6.Amatorzy 3 4 6:5
       7.DRE 3 4 6:6
       8.Wiarus 3 3 8:7
       9.Metrotest 3 3 5:6
       10.NORTHSERVIS-PSP 3 3 7:10
       11.REM 3 3 8:13
       12.C.R.P. Wopal 3 1 6:8
       13.Dowodzenie 3 1 3:10
       14.Decoro 3 0 9:15
      
       I liga
       Komplet wyników 2. kolejki:
       Victoria - Exclusive Sport/PC Koni 5:8 (3:5)
       1:0 - Tomczyk (1.), 1:1 - Rozpędowski (2.), 2:1 - Tomczyk (6.), 2:2 - Ziemczonek (7.), 3:2 - Lipiński (8.), 3:3 - Bożek (12.), 3:4 - Wulczyński (14.), 3:5 - Ziemczonek (15.), 3:6 - Rozpędowski (25.), 3:7 - Rozpędowski (27.), 3:8 - Rozpędowski (28.), 4:8 - Tomczyk (29.), 5:8 - Tomczyk (29.).
      
       Alstom Power Zakład Turbin - PBG Jankowiak 2:4 (1:2)
       0:1 - Jakubiak (4.), 0:2 - Światkowski (8.), 1:2 - Bildziuk (10.), 1:3 - Światkowski (19.), 2:3 - Bildziuk (23.), 2:4 - Światkowski (24.).
      
       EDBA - ECM El-Hurt 2:3 (1:0)
       1:0 - Kopycki (7.), 1:1 - Jurewicz (24.0, 1:2 - Krzeszewski (24.), 1:3 - Krzeszewski (30.), 2:3 - Stypułkowski (30.).
      
       All Sammahalla - Lambada 2:1 (0:1)
       0:1 - Liszewski (8.), 1:1 - Malinowski (19.), 2:1 - Włodarczyk (27.).
      
       ZUO Elbląg - Lira Lighting 3:11 (2:6)
       0:1 - Kliński (1.), 0:2 - Żmijewski (2.), 0:3 - Chęsy (7.), 0:4 - Rogala (9.), 1:4 - P. Brynda (9.), 2:4 - P. Brynda (10.), 2:5 - Żmijewski (12.), 2:6 - Chęsy (14.), 2:7 - Damnic (17.), 2:8 - Rogala (19.), 3:8 - Apanowicz (20.), 3:9 - Rogala (22.), 3:10 - Chęsy (23.), 3:11 - Chęsy (26.).
      
       Paradoks - Legioniści 1:4 (1:0)
       1:0 - Borecki (4.), 1:1 - Wieczorek (17.), 1:2 - Wieczorek (20.), 1:3 - Cywiński (25.), 1:4 - Grzelak (27.).
      
       Tabela
       1.Lira Lighting 2 6 17:4
       2.Ex.Sport/PC Koni 2 6 14:5
       3.ECM El-Hurt 2 6 11:3
       4.Legioniści 2 6 8:3
       5.PBG Jankowiak 2 4 7:5
       6.Victoria 2 3 10:11
       7.All Sammahalla 2 3 5:6
       8.EDBA 2 1 5:6
       9.Lambada 2 0 3:6
       10.Alstom Power ZT 2 0 2:10
       11.Paradoks 2 0 2:11
       12.ZUO 2 0 4:18
      
      
      
Organizator ELH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama