UWAGA!

Wyniki Turnieju Tańca Sportowego Pomosty

Elbląg, Wyniki Turnieju Tańca Sportowego Pomosty
Fot. Ireneusz Rupniewski.

Blisko 130 par z 45 klubów tanecznych z Polski i Kaliningradu wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego Pomosty 2010, który odbył się w minioną niedzielę w Elblągu. Zobacz fotoreportaż.

Turniej tradycyjnie rozegrany został w wielu klasach i stylach tanecznych. Uczestnicy walczyli o podwyższenie klasy tanecznej. Bardzo dobrze wypadła para Elbląskiego Klubu Tańca Jantar – Grzegorz Ślusarski i Sandra Szczepańska, która otrzymała klasę taneczną B w stylu standardowym.
      
       Podajemy wyniki tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”:
      
       Kategoria wiekowa10–11 lat, klasa E, styl: kombinacja 6 tańców:
       11 miejsce: Karol Pietruszka, Blanka Szczepura.
      
       Kategoria wiekowa 12–13 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 tańców:
       2. Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk,
       5. Michał Wojniusz, Justyna Lipa,
       6. Jakub Frąszczak, Agata Pietrowska,
       7. Maciej Michalski, Oliwia Kruk.
      
       Kategoria wiekowa 12–13 lat, klasa D, styl: kombinacja 8 tańców:
       2. Paweł Beńko, Natalia Konopko,
       4. Maciej Warda, Karolina Sobocińska,
       7. Kordian Zagaja, Adrianna Sosik.
      
       Kategoria wiekowa 12–13 lat, klasa C, styl: standard:
       2. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska.
      
       Kategoria wiekowa: 12–13 lat, klasa C, styl: latin:
       3. Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska.
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa E, styl: kombinacja 8 tańców:
       4. Michał Gibas, Paulina Jankowska.
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa D, styl: kombinacja 8 tańców:
       5. Piotr Cieszkowski, Iga Cieszkowska.
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa C, styl: latin:
       3. Marcin Lipa, Agnieszka Demidziuk,
       11. Daniel Perwejnis, Małgorzata Tkaczuk.
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa B, styl: standard:
       3. Adam Popowski, Paulina Karpińska,
       7. Daniel Perwejnis, Małgorzata Tkaczuk,
       8-9. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska.
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa B, styl: latin:
       6. Paweł Jacewicz, Izabella Gierulska,
       9. Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska,
       10. Adam Popowski, Paulina Karpińska.
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa A, styl: standard:
       1. Mateusz Czyżyk, Marta Pilipczuk,
       6. Paweł Jacewicz, Izabella Gierulska.
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama