UWAGA!

Wyniki turnieju w Kazimierzowie (tenis)

 
Elbląg, Wyniki turnieju w Kazimierzowie (tenis)
fot. nadesłana

W minioną sobotę i niedzielę (11-12 lipca) na kortach w Kazimierzowie odbyła się V edycja B&M Cup. Do rywalizacji przystąpiło 30 zawodników w 3 kategoriach. Pogoda była sprzyjająca, więc mecze mogły rozgrywać się na wszystkich 4 kortach klubu.

Do półfinału w kat. Open Mężczyzn zakwalifikowali się Sławomir Kapusta/ Roman Żurkowski oraz Marek Jaworski/Michał Zamłyński. W niedzielnym finale, oprócz dzieci do podawania piłek, wzięli udział Żurkowski/Jaworski. Mecz zakończył się wynikiem 6/0 6/2, natomiast III miejsce zajął Sławek Kapusta.
       W kategorii +50 w finale zagrali Marek Gutjar z Euzebiuszem Kazubkiem. Tego dnia lepszy okazał się bardziej doświadczony Marek Gutjar wygrywając 6/4 6/4. W meczu o III miejsce spotkali się Edward Pukin z Krzysztofem Połokiem. Po bardzo zaciętym meczu III miejsce wywalczył Edward Pukin.
       W kategorii Kobiety Open półfinały rozegrały ze sobą Justyna Rudnicka z Anią Jaworską i Ewa Bienka z Klaudią Tubielewicz. W finale Ania Jaworska wygrała z Klaudią Tubielewicz 6/0, 6/3. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy udziału w turnieju.
       Zapraszamy na VI edycję turnieju już za rok. A od września startujmy z kolejnymi turniejami na naszych kortach.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama