UWAGA!

Wystartował wakacyjny Soccer Cup

 
Elbląg, Wystartował wakacyjny Soccer Cup
fot. MOSiR

W pierwszym turnieju piłki nożnej Soccer Cup z projektu „Wakacje 2013 z MOSiR-em” wystartowało 30 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych. Rozegrano 27 meczów, a o dobre wyniki walczyło 215 piłkarzy na wszystkich boiskach „Orlika” w Elblągu.

W kategorii szkoły podstawowe startowało 16 zespołów, a najlepsze z nich w eliminacjach na boiskach „Orlika” były: przy Gimnazjum nr 2 – „Trawniki” w składzie Kacper Wira, Łukasz Cesarz, Karol Siwiak, Krzysztof Thomas, Dariusz Ostałowski, Adrian Naudzidło i Jakub Sidor; przy SP nr 4 – FC „Barcelona” Janusz Dymkowski, Sebastian Dymkowski, Damian Szuniewicz, Kacper Glinkowski, Damian Murawski i Piotr Gałązka; przy SP nr 16 – „Olimpia” Elbląg Kuba Jabłoński, Oskar Biernat, Oliwier Koniewski, Sebastian Machul, Adrian Woliński, Hubert Walczak, Miłosz Gajc i Paweł Langier; przy SP nr 9 – „Święta Rodzina” Mateusz Peref, Joachim Kowalkowski, Maciej Budek, Mateusz Brzozowski, Michał Lewandowski, Kacper Iwańczuk, Kacper Różycki i Paweł Bogdański; przy ZS nr 1 – FC „Freestyle” Kuba Ratajczak, Dawid Obrębski, Michał Kmiecik, Przemek Orłowski, Maciej Stankiewicz, Patryk Tabaszewski, Tymoteusz Miciak i Nikodem Kunach; przy SP 14 – „Mistrzowie Ulicy” Konrad Winiarczyk, Michał Jaworski, Błażej Wiloch, Jakub Kuczmarski, Kacper Filipczyk, Kordian Stolarowicz, Michał Paszkowski i Przemysław Lewandowski; przy SP nr 6 – FC „Burza” Kacper Mazurowski, Damian Dołęgowski, Michał Świderski, Kuba Branecki, Karol Wolański, Kornel Bieliński i Adrian Soboń.
       Do rywalizacji w kategorii gimnazjalistów stanęło 14 zespołów. Podajemy zwycięzców eliminacji wraz ze składami piłkarzy z każdego boiska „Orlika”: przy SP nr 4 – FC „Kopacze” Michał Szymborski, Marcin Kuczyński, Filip Brydziński, Dominik Pawłowski, Kacper Bałachowski, Michał Nazimek i Patryk Wieliczko; przy SP nr 16 – THC „Zieloni” Dawid Plażuk, Patryk Jarzębowski, Jakub Ignasiak, Przemek Buczyński, Sebastian Trochowski, Paweł Ramowski, Dawid Sudomielski i Arek Maciaszek; przy SP nr 9 – „The Gunners” – Kamil Karczewski, Mateusz Karczewski, Michał Błaszkiewicz, Sebastian Krajewski, Michał Rosół, Karol Gołębiewski i Paweł Leibner; przy SP nr 14 – „Zatorski Team” – Wojciech Barański, Tomasz Janka, Piotr Wolak, Radek Wałęza, Damian Bilski i Oskar Bogusławski; przy SP nr 6 – FC „Donza Kuduro” Marcel Stefaniek, Mateusz Rakowski, Bartosz Szymanowski, Maciej Kaczorowski, Tomek Maksymowicz, Paweł Ostałowski i Igor Skibiak.
       Kolejny turniej eliminacyjny zostanie rozegrany, także na wszystkich elbląskich „Orlikach”, w dniu 7 sierpnia. Zwycięzcy z każdego z „Orlików” w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjów awansują do finału, który odbędzie się 28 sierpnia. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w drugiej eliminacji. Jest jeszcze czas na skompletowanie i zgranie drużyn, a przy okazji na sportowy akcent wakacji z osobistym udziałem.
       Więcej informacji i galeria zdjęć z pierwszej eliminacji Soccer Cup na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • co wy tu mosir za fałszywe informacje(głupoty) podajecie, na SP 9 nie było w ogóle chętnych do grania, podobnie przy gimnazjum 2,na reszcie obiektów pewnie podobnie, wielki bałagan organizacyjny i marnotrawienie miejskich pieniędzy
 • Jeżeli coś się zarzuca, to wypadało by się podpisać. Na orliku przy SP 14 grało 8 drużyn. Na pozostałych Też odbyły się mecze co widać na zdjęciach. Faktem jest że trudno to zobaczyć z za klawiatury i własnego okna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  rambomat(2013-07-12)
 • Do krytykującego wakacyjną akcję mosir - przyjdź na zapowiadane cyklicznie imprezy, zobacz jak to wygląda, zapytaj uczestniczących ludzi czy to jest im potrzebne, a jeśli nie wychodzisz z domu, to zerknij na stronę internetową mosir gdzie masz nie tylko info słowne, ale galerię zdjęć z imprez
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Jedenzwieluuczestników(2013-07-12)
 • wczoraj grałam w turnieju piłki plażowej siatkowej. Zgłosiło się 23 drużyny. Zabawa trwała 5 godzin. I mimo że przegrałyśmy kibicowałyśmy do samego końca. Ci najlepsi naprawdę grali na poziomie. Oby tak dalej. Odegramy się w następnym turnieju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  julka95(2013-07-12)
 • Pilka nozna fajna sprawa ale my jestesmy w europie a nie ameryce wiec piszcie Football a nie soccer
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fanpilkinozne(2013-07-12)
 • Nie rozumiem dlaczego starsi gracze (czyt. ~ 20 lat) nie mają już prawa pokopać piłki w wakacje. .. Piłka nożna jest przeznaczona tylko dla trenujących albo młodziaków ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  OburzonyGracz(2013-07-12)
 • Popieram OburzonegoGracza. Myślę, że młodzież mogłaby spędzić czas w lepszy sposób niż marnotrawienie go przed monitorem. A tak, co innego im zostaje? W tamtym roku nie było problemu i zespoły mogły porywalizować w kategorii otwartej. A teraz, co im zostaje? Mogą zagrać w pingponga, aczkolwiek myślę, że w większości z tej gry nie skorzystają, skądinąd bardzo przyjemnej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  DrewnianaKukiełka(2013-07-12)
Reklama