UWAGA!

Wystartuj w półmaratonie

 Elbląg, Trasa pierwszego elbląskiego półmaratonu "Bażant"
Trasa pierwszego elbląskiego półmaratonu "Bażant" (fot. nadesłane)

Międzyszkolny Klub Sportowy Truso w Elblągu przypomina, ze do pierwszego elbląskiego półmaratonu "Bażant" pozostało jeszcze 18 dni. "Bażant" wystartuje w niedzielę 26 września o godz. 11. Miejscem startu jest oczywiście Park Leśny „Bażantarnia”.

Organizatorzy biegu wyznaczyli dwa główne cele imprezy. Dzięki niej chcą promować Elbląg oraz popularyzować bieganie i inną rekreację ruchową. Na miejsce startu (i mety) "Bażanta" wyznaczono polanę przy wiacie „Margitka”. Zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia 21096 metrów w biegu głównym. Podczas imprezy nie zabraknie jednak biegów towarzyszących. Dodatkowo w dzień poprzedzający bieg główny, organizatorzy planują pierwsze integracyjne spotkanie Elbląskich Biegaczy, na które niech czują się zaproszeni wszyscy miłośnicy biegania. Spotkanie odbędzie się 25 września (sobota), o godz. 19, w hali MOS-u (Klub Olimpijczyka). Wówczas zostaną omówione trasy i przepisy biegu a także nastąpi prezentacja zawodników.
       Do biegu w "Bażancie" uprawnione są osoby indywidualne oraz zawodnicy klubów i uczniowie szkół, którzy ukończyli 18 rok życia. Wszyscy zawodnicy w biegu głównym zobowiązani są do posiadania przy sobie (do wglądu przez organizatora) dowodu osobistego oraz aktualnych badań lekarskich lub pisemnego oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu. Zgłoszenia do biegu głównego przyjmowane będą wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie: www.mostruso.pl, w zakładce Elbląski Półmaraton – Bażant 2010. Zgłoszenia do pozostałych biegów mogą być dokonywane w dniu imprezy, w biurze zawodów (które będzie mieścić się na polanie w wiacie "Margitka") w godz. 8:45 – 10:30.
       Opłata startowa wynosi 20 zł, w ramach których organizator zapewnia: okolicznościową koszulkę z oddychającego materiału, medal (odlewany), dyplom, napoje na trasie i mecie, posiłek po zawodach przy ognisku oraz serię zdjęć do pobrania ze strony organizatora. Za ważne zgłoszenie do Elbląskiego Półmaratonu Bażant 2010 uważa się terminowe dostarczenie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego i oświadczenia oraz potwierdzenie dokonania opłaty startowej. Opłata raz wniesiona nie podlega zwrotowi. Ostateczny termin dokonania opłaty startowej do półmaratonu to 14 września.
       Szczegóły imprezy, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie organizatora: MOS Truso Elbląg
      
Robert Bieńkowski, MKS Truso
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama