UWAGA!

XI Ogónopolski Zlot Kanu – Buczyniec 2010

W dniach 27-29 sierpnia odbędzie się kolejny spływ kanu. Gospodarzem imprezy jest Krzysztof Kowalczyk, który zaprasza do Buczyńca wszystkich pasjonatów tych łodzi. Zobacz program.

Miejsce spotkania: Baza Rekreacyjno-Biwakowa przy dolnym stanowisku pochylni Buczyniec (pierwsza pochylnia od góry, dojazd z drogi nr 7 (Warszawa-Gdańsk), zjazd w Marzewie (od strony Warszawy) lub w Pasłęku (od strony Gdańska).
      
       Program imprezy:
       Piątek: przyjazd i rozlokowanie się na polu namiotowym.
       Sobota: wyjazd do Pasłęka i spływ rzeką Wąską do jeziora Drużno i w górę przez cztery pochylnie: Całuny Nowe, Oleśnica, Kąty do Buczyńca; po dopłynięciu kierowcy pojadą busem po samochody do Pasłęka – wieczorem zaplanowano ognisko.
       Niedziela: przejazd w górę pochylni Buczyniec, zwiedzanie Izby Historii Kanału Elbląskiego i maszynowni, spływ kanałem kilka kilometrów do Karczemki i powrót do Buczyńca.
      
       Koszty uczestnictwa: Pole biwakowe w Buczyńcu jest darmowe, przejazd busem do Pasłęka – 4 zł od osoby, pochylnie kosztują po ok. 4 zł od kajaka, bilet do Izby Historycznej 2 zł, maszynownia – 3 zł. Szczegóły dotyczące wynajęcia kanu znaleźć można na stronie www.splywydrweca.pl.
       Uczestnicy spływu zapewniają sobie wyżywienie we własnym zakresie. Gospodarzem imprezy jest Krzysztof Kowalczyk, z którym kontaktować się można przez e-mail: canis@kki.net.pl.
       Osoby zainteresowane kajakarstwem i spływem kanu ciekawostki dotyczące tej dyscypliny znajdą na stronie http://www.kanu.pl.
      
      
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama