UWAGA!

XXII Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego w biegu na orientację

 Elbląg, XXII Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego w biegu na orientację
(fot. organizator)

15 maja w Elblągu odbędą się XXII Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego w biegu na orientację. Start pierwszego zawodnika o godz. 10. Biuro zawodów będzie mieściło się na polanie za schroniskiem dla zwierząt (około 500 metrów w kierunku Dąbrowy).

Mistrzostwa organizuje Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Pólnocny-Wschód pod patronatem starosty elbląskiego Macieja Romanowskiego. Zawody są połączone z pierwszą rundą II Spartakiady Szkół Elbląskich w Biegu na Orientację.

- Do zdobycia są: tytuł mistrza powiatu elbląskiego, kolejne punkty, puchary, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów na polanie za schroniskiem dla zwierząt (około 500 m w kierunku osiedla Dąbrowa). Będzie oznakowane lampionami – informuje EKO GRYF. - Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na wiosenny, średniodystansowy bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Wysoczyźnie Elbląskiej. Start pierwszego zawodnika o godz. 10.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPORT-IDENT.

- Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny (jest kategoria rodzinna) i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami – zachęcają organizatorzy.

Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www.ekogryf.pl

 

 

 

EKO GRYF
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama