UWAGA!

Z piłką i humorem

W Elblągu trwa 10. edycja otwartych mistrzostw miasta w plażowej piłce siatkowej. Jutro kolejne eliminacje.

W mistrzostwach może wziąć udział każdy. Dwuosobowe drużyny zdobywają punkty, które zadecydują o miejscu w finale. Jak podkreśla prezes elbląskiego ogniska TKKF Stanisław Tomczyński - impreza wywołuje spore zainteresowanie, m.in. z powodu udziału drużyny siatkarek Truso.
     - Trener zespołu Truso, Andrzej Jewniewicz wręcz wymaga od swoich dziewcząt, żeby brały udział w turniejach - mówi Stanisław Tomczyński. - W minioną sobotę w rozgrywkach wzięło udział 14 zespołów, w tym cztery złożone właśnie z siatkarek trenera Jewniewicza.
     Mistrzostwa Elbląga w plażowej siatkówce upływają pod znakiem dobrej zabawy i humoru, który związany jest z nazwami występujących zespołów. W tym roku o puchary ufundowane przez prezydenta miasta walczą m.in.: Gangsterzy, Fachowcy, Nie do wiary, Bracia B. i Szerszenie.
     - Uczestnicy mistrzostw sami wymyślają nazwy - opowiada Tomczyński. - Jest zespół "Są gorsi", no i ostatnio rzeczywiście okazało się, że byli troszkę gorsi. Są "Smoczyce" i "Smoczo - kurczaki", wszystkie nazwy są znakomite i wywołują uśmiech.
     Mecze odbywają się w każdą wakacyjną sobotę o godz. 10, na boisku przy ul. Spacerowej 1, przy odkrytym basenie. Jutro na tym samym boisku rozegrane zostaną także Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Miniplażowej Piłce Siatkowej. Zagrają w nich dzieci i młodzież do 16 roku życia.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama