UWAGA!

Zabawę na lodowisku czas zacząć

Elbląg, Zabawę na lodowisku czas zacząć

W niedzielne popołudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza elblążan na Ice Party, czyli taneczną wyprawę w świat tańca i dobrej muzyki. Pierwsza okazja do wspólnych szaleństw na łyżwach, już w najbliższą niedzielę, 9 listopada, o godz. 17.40 na lodowisku Helena.

W tym sezonie Ice Party towarzyszyć będzie mieszkańcom, od listopada, aż do końca lutego. Taneczne spotkania na lodzie odbywać się będą dwa razy w miesiącu w niedzielne popołudnia. Natomiast wielki finał z nagrodami zaplanowano na 22 lutego 2015 r.
       - Ilość uczestników Ice Party w poprzednim sezonie pokazała, że ta forma spędzania wolnego czasu bardzo spodobała się mieszkańcom - mówi Marek Kucharczyk, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Lodowisko odwiedzały nie tylko dzieci i młodzież, ale także cale rodziny. Dlatego też w tegorocznym programie akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw na lodzie.
       W czasie Ice Party w muzyczną podróż zabierze nas konferansjer Krzysztof Panas, co oczywiście gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z lat 70., 80. i 90. Ice Party to jednak nie tylko jazda na łyżwach przy muzyce. Podczas każdego ze spotkań odbywać się będą zabawy i konkursy. Na uczestników czeka także koncert życzeń. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby.
       - Od pierwszego dnia tegorocznego Ice Party każdy z uczestników naszej zabawy, na specjalnych kartach konkursowych, będzie mógł zbierać pieczątki potwierdzające swój udział w niedzielnych spotkaniach na lodzie - wyjaśnia Krzysztof Fedak, z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Podczas wielkiego finału nastąpi podsumowanie akcji, a wśród najaktywniejszych uczestników Ice Party rozlosowanie zostaną nagrody rzeczowe.
       Na pierwsze w nowym sezonie Ice Party zapraszamy 9 listopada od godz. 17:40. Bilet wstępu na zabawę to koszt 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł. Bilety wstępu można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.
      
       Terminy spotkań w ramach Ice Party (niedziela, godz. 17.40): 9 i 23 listopada; 14 i 21 grudnia; 4 i 18 stycznia; 1 lutego oraz wielki finał - 22 lutego.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama