UWAGA!

Zagłosuj na napastnika 70-lecia Olimpii

 Elbląg, Kibice mają swoich faworytów
Kibice mają swoich faworytów (fot. Anna Dembińska)

Sondaż portElu

Napastnikami 70-lecia Olimpii Elbląg powinni zostać:
Lech Augustyniak 4.1%
Jan Barnaś 1.0%
Maciej Bykowski 11.6%
Michaił Czesnakow 2.7%
Jerzy Duda 2.6%
Stanisław Fijarczyk 7.4%
Stanisław Kurant 0.5%
Jan Kierno 7.4%
Anton Kołosow 19.8%
Wiesław Lubecki 0.6%
Rafał Lepka 6.9%
Teofil Nahorski 2.3%
Piotr Rajkiewicz 3.1%
Jerzy Stryganek 0.8%
Tadeusz Szafrański 1.6%
Jacek Spychalski 22.2%
Edward Tyl 1.6%
Piotr Żurawski 3.8%
Liczba głosów: 1096. Sondaż został zakończony.

Po przerwie spowodowanej kampanią wyborczą wracamy do plebiscytu na Jedenastkę 70-lecia Olimpii Elbląg. Od dzisiaj do 6 listopada Czytelnicy portEl.pl mogą głosować na ulubionych napastników.

Głosowanie na Jedenastkę 70-lecia Olimpii Elbląg odbywa się na portEl.pl (sonda internetowa, patrz obok) i na łamach Dziennika Elbląskiego (kupony wycięte z gazety). Wszystkie głosy będą zsumowane po zakończeniu jesiennej rundy, wtedy też poznamy laureatów. Ze względu na specyfikę internetu głosowanie na portEl.pl podzieliliśmy na etapy. Dotychczas Czytelnicy głosowali na bramkarzy, obrońców i pomocników, teraz przyszedł czas na napastników. Kandydatów jest 18: Lech Augustyniak, Jan Barnaś, Maciej Bykowski, Michaił Czesnakow, Jerzy Duda, Stanisław Fijarczyk, Stanisław Kurant, Jan Kierno, Anton Kołosow, Wiesław Lubecki, Rafał Lepka, Teofil Nahorski, Piotr Rajkiewicz, Jerzy Stryganek, Tadeusz Szafrański, Jacek Spychalski, Edward Tyl, Piotr Żurawski.
       Do Jedenastki 70-lecia Olimpii zostanie nominowanych dwóch napastników, którzy do 6 listopada otrzymają najwięcej głosów. Od 7 do 18 listopada będzie można z kolei głosować na trenera. Wyniki wszystkich sond przekażemy do klubu, gdzie spłyną także głosy czytelników „Dziennika Elbląskiego”.
       W Jedenastce 70-lecia Olimpii znajdą się: bramkarz, czterech obrońców, czterech pomocników oraz dwóch napastników, którzy otrzymają największą liczbę głosów.
      
       UWAGA! Wyniki na portEl.pl to tylko część głosów w plebiscycie, doliczone zostaną do głosów czytelników "Dziennika Elbląskiego", którzy głosują na kuponach
      
RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Dajta spokuj z ta pilkom bo nie moge z nich wszych robiom zeby tylka dac
 • Grac nie umiom a sie bioro za to i ludziska chadzo tam zeby pic z rozpaczy
 • A gdzie Trafar. .?
 • Trafar obstawia w Gdańsku przegraną Olimpii. Pamiętacie jak grali ze ŚWitem Nowy Dwór Mazowiecki z liderem i przegrali nasi 5:6. KOmedia. Hyz dwie szmaty pod brzuchem. Koledzy strzelali a on wpuszczał. Albo był po nocce w Astorii albo sprzedali i ładnie zarobili. To były czasy Arteniuka. Trafar dobry zawdonik był i w Koszarach przed kontuzją do tej pory strzelał pełno goli ale spadł do 3 ligi walcząc o utrzymanie. Miasto o obstawianiu przez zawodników w Trójmieście gadało i z drużyny co pół sezonu się wylatywało.
 • Świt Nowy Dwór Mazowiecki Lider tabeli nasi przegrywają 5:6.Hyz wpuszcza pod brzuchem szmata za szmatą i wynik jak w hokeju. DZiwny mecz i tylko chłopaki wiedzą za ile tysiączków.
 • Nejlepszy był Hyz bawiący się po meczach w Astorii przegranych, gdzie wpuszczał bramki pod brzuchem Arteniuk dowiedział się o Trójmiescie i wyjazdach na obstawianko i podziękował kilku kolesiom
 • Kto wyssał z palca taką listę, przecież to kropla w morzu prawdziwych zawodników, których tu brakuje. Jedna wielka kpina i wielkie pośmiewisko czyli brak klimatu czysto piłkarskiego w naszym mieście. Dajcie sobie spokój z tą farsą.
 • Dj Lepa. Był taki koleś wRadiu El i był w Olimpi jako napadzior. DO ZSTI razem chodziliśmy ale razem nie piliśmy a lubił na Skrzydlatej ostro trunkować Dewaulujecie listę takimi nazwiskami
 • Kibice to ostatni patrioci w Polsce. Rodzice ? rodzice dzisiaj gonią, aby przeżyć, mało kto ma taką pracę, żeby miał czas dla swoich dzieci. Przeciętny Kowalski jest niewolnikiem, pracuje od rana do wieczora za pieniądze, które zazwyczaj starczają na opłaty i marne wyżywienie. Świat zmierza do depopulacji zniewolenia i inwigilacji. Rządy ogłupiają społeczeństwo wykorzystując do tego celu media. Zwykły człowiek zalatany tego nie spostrzega, żyje w Matrixie.
 • Kto ustala te nazwiska gdzie Edek Szmitd najlepszy napastnik w latach 60-tych bali się go wszyscy bramkarze.
 • a matuszewski
 • Zdecydowanie i calym sercem glusuje na wspanialego Teofila Nahorskiego ! Bardzo zaluje ,ze nie wiedzialam o bobycie w Polsce , chetnie pogratulowalabym osobiscie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Liliana (2018-07-26)
Reklama