UWAGA!

Zagrają w szachy dla rodziny Urbankiewiczów

Elbląg, Zagrają w szachy dla rodziny Urbankiewiczów

Przyjaciele i znajomi rodziny Urbankiewiczów, która pod koniec września straciła dom w pożarze, zapraszają na otwarty turniej szachów szybkich. Impreza odbędzie się w sali Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 51 w Elblągu w piątek, 20 października w godz. 16.30 - 19.30.

Wpłaty przyjaciół i znajomych Joli w ramach turnieju (proponowana wysokość: 5 zł dla osób do lat 18 oraz 10 zł dla dorosłych, mile widziane będą kwoty wyższe) zostaną w całości przekazane poszkodowanej rodzinie.
       Jola Urbankiewicz (kiedyś - pod nazwiskiem panieńskim Błaszczyk) była kiedyś czołową szachistką województwa elbląskiego).
       Zgłoszenia/potwierdzenia zgłoszeń na sali gry w godz. 15.30 - 16.30. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia (w dniach 16 – 19 października) na adres mailowy sędziego głównego: bogdansiwon@wp.pl lub pod nr telefonu: 511-745-807 (Bogdan Siwoń) z podaniem: imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz ewentualnie kategorii szachowej i rankingu. W turnieju nie ma limitu wiekowego ani rankingowego i nie ma znaczenia miejsce zamieszkania. Wymagana jest tylko znajomość reguł gry w szachy.
      
       Przewidujemy rozgrywki w jednej grupie systemem szwajcarskim (5 lub 6 rund) z zegarami szachowymi (po 12 minut dla zawodnika). Wszyscy zawodnicy otrzymają certyfikaty udziału, zaś najlepsi również dyplomy przygotowane przez Dom Sąsiedzki na Zawodziu, w którym pracuje Jola. Serdecznie zapraszamy na 64 pola!
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama