UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali o puchar prezydenta (tenis stołowy)

 
Elbląg, Zagrali o puchar prezydenta  (tenis stołowy)
fot. arch. portel

W sobotę, 7 września został rozegrany VIII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 120 zawodników w siedmiu kategoriach z Kaliningradu, Działdowa, Rumi, Olsztyna, Pruszkowa, Kwidzyna, Łodzi, Gdańska, Morąga, Lidzbarka Warmińskiego, Nowego Stawu, Chojnic, Kmiecina, Iławy, Starogardu Gdańskiego i Elbląga.

O godz. 9.15 rozpoczęły się rozgrywki w sześciu kategoriach wiekowych. Po wręczeniu nagród zwycięzcom uroczystego otwarcia turnieju dokonał prezes Warmińsko - Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego Tadeusz Czyczel. Do głównej kategorii open zgłosiło się 48 zawodników. Pojedynki stały na wysokim poziomie. W finale po emocjonującej walce Alan Woś z Rumi (były mistrz Polski) pokonał (ubiegłorocznego zwycięzce VII turnieju w kategorii open) Kiriła Worobiewa z Kaliningradu 3:2. W setach: 11:13, 11:8, 10:12, 11:7, 11:9. W pojedynku o trzecie miejsce, Kamil Kurowski z Działdowa pokonał Wasili Skalienko z Kliningradu 3:1. W setach: 11:13, 8:11, 11:6, 14:16.

 

W kategoriach wiekowych miejsca zajęli:

Kategoria do lat 15

1 miejsce – Wiktor Czossek ( Kolonowo)

2 miejsce - Anna Góralska ( Iława)

3 miejsce – Adam Okulus ( Elbląg)

Kategoria do lat 18

1 miejsce – Paulina Pręda ( Gdańsk)

2 miejsce – Jakub Gołaszewski ( Olsztyn)

3 miejsce – Wojciech Glaner ( Chojnice)

Kategoria 19 -39

1 miejsce – Damian Świerczek ( Pruszków)

2 miejsce – Krystian Grzelak ( Elbląg)

3 miejsce – Michał Brieger ( Chojnice)

Kategoria Weterani 40 +

1 miejsce - Krzysztof Ćwikliński ( Stargard Gdański)

2 miejsce - Tomasz Libura ( Elbląg)

3 miejsce - Sławomir Januszewski ( Chojnice)

Kategoria weterani 60 +

1 miejsce – Zenon Kastrau ( Olsztyn)

2 miejsce – Jan Bernacki ( Nowy Staw)

3 miejsce – Bolesaw Krawczyk ( Olsztyn)

Kategoria weterani 70+

1 miejsce – Sylwester Gliniecki ) Elbląg)

2 miejsce – Zygmunt Fleszer ( Ostróda).

W Mini Turnieju uczestniczyły dzieci ze szkółki Mlexera. Świetnie zaprezentowały swoje umiejętności na pierwszym tak prestiżowym turnieju pod okiem trenera Jana Kinala. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, zapraszając na przyszły rok.

 

Mirosław Kozłowski, Mlexer
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama