UWAGA!

Zakończenie turnieju dziecięcego (tenis)

 
Elbląg, Zakończenie turnieju dziecięcego (tenis)
fot. (arch. portEl.pl)

W niedzielę (26 kwietnia) na kortach w Kazimierzowie odbył się turniej Masters, który kończył serię siedmiu turniejów. Dzieci od października do kwietnia rywalizowały ze sobą, zdobywając unikatowe statuetki przedstawiające tenisistów.

Tego dnia nie zabrakło emocji . Dzieci wiedziały, że jest to najważniejszy turniej serii i tylko dla najlepszych ośmiu w każdej kategorii. Ostatecznie w grupie czerwonej I miejsce zajęła Inka Wawrzkiewicz, II Wiktor Bieliński, III Olek Wronkowski. W grupie zielonej I miejsce zajął Jakub Sowa, II Piotr Czaczkowski, III Julia Bierońska. Pomiędzy turniejem Masters dla dzieci do lat ośmiu a do lat dziesięciu odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu zimowego oraz podziękowania dla sponsora, za pomoc w tworzeniu historii elbląskiego tenisa. A dla osłody tort – oczywiście w kształcie kortu tenisowego.
       Niespodzianką okazały się dwie nagrody specjalne ufundowane przez sponsora turnieju dla Hani Jankowskiej i Kuby Sowy. Jest to wyjazd do Chorwacji na Międzynarodowy turniej do lat 11, uznawany za nieoficjalne Mistrzostwa Świata w tej kategorii wiekowej. Ta nagroda jest wyróżnieniem za pracowitość i zaangażowanie w doskonalenie swoich umiejętności tenisowych. Gratulujemy wszystkim dzieciom, które w ciągu 7 miesięcy brały udział w naszych turniejach.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama