UWAGA!

Zapasy z Sajewskim

 
Elbląg, Zapasy z Sajewskim
fot. Anna Dembińska

W Elbląskim klubie „Underground MMA Elbląg”, od lutego funkcję trenera od zapasów objął Łukasz Sajewski. Łukasz jest młodym perspektywicznym zawodnikiem pochodzącym z Gdańska. Zobacz zdjęcia z treningu.

Swoją pierwszą zawodową walkę mma stoczył w kwietniu 2008 roku. Sajewski dotąd nie przegrał żadnej z swoich walk, tych zawodowych (rekord 12-0-0), jak i amatorskich (rekord 9-0-0). Niewątpliwie gdańszczanin jest ścisłą europejską czołówką w mma, dla bardziej wtajemniczonych warto przypomnieć, że jako pierwszy pokonał w zawodowej walce, innego utalentowanego Polaka, walczącego dziś w organizacji „Bellator” Marcina Helda.
       Elblążanie korzystają z pomocy Łukasza, ponieważ w naszym mieście, nie ma żadnej sekcji zapaśniczej, gdzie się walczy w stylu wolnym (dozwolone chwytanie za nogi).
       - Treningi z Sajewskim to mnóstwo gimnastyki i wylanego potu. Zapasy są podstawą w mieszanych sztukach walki i jesteśmy zadowoleni z nawiązania współpracy z „Wookim”- mówią zawodnicy elbląskiego klubu. - Czas na jaki się umówiliśmy jest nieokreślony, ale czujemy, że nasz poziom wzrasta i wkrótce będziemy mieli okazję, zaprezentować się debiutancko na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Gdyni – dodają. Jest jeszcze sporo pracy i długa droga przed nami, ale jesteśmy na tych schodach po to, by wejść na szczyt.
       Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.
      
Łukasz Ziółkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama