UWAGA!

Zapisy drużyn do lig MOSiR

 
Elbląg, Zapisy drużyn do lig MOSiR
fot. MOSiR

Wkrótce rozpoczną się nowe edycje rozgrywek w amatorskich ligach, prowadzonych przez MOSiR, a już trwają zapisy zespołów chętnych do uczestnictwa. Informowaliśmy o przygotowaniach do rozgrywek Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów Hydrobud, która pierwsza zainauguruje nowy, trzeci już sezon. Dziś kolejne zaproszenia.

Kontynuowane będą rozgrywki w VII edycji Elbląskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej – Awangarda Volley Lidze. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 września na adres dariusz.zapolski@mosir.elblag.eu
       W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu i dane kontaktowe do przedstawiciela drużyny. Wraz ze zgłoszeniem niezbędne jest przekazanie potwierdzenia, dowodu wpłaty wpisowego w kwocie 500 złotych od zespołu.
       Kolejny już siódmy sezon rywalizować będą teamy w Elbląskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej czyli Nati Basket Lidze.
       MOSiR przyjmuje zgłoszenia na adres internetowy dariusz.zapolski@ mosir.elblag.eu do 15 września z dowodem wpłaty wpisowej w kwocie 700 złotych. Miejsce i system rozgrywek zostanie ustalony po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.
       Będą także ligowe emocje drużyn, które zgłoszą się do 15 września udział w III edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Tu wpisowe od zespołu wynosi 100 złotych. System gier uzależniony jest od ilości drużyn, a zgłoszenia na druku pobranym ze strony internetowej MOSiR wraz z dowodem wpłaty wpisowego można przesłać na adres imprezy@mosir.elblag.eu lub osobiście dostarczyć do Działu Imprez i Szkoleń MOSiR przy ul. Karowej. Mecze będą rozgrywane w okresie październik 2013 – maj 2014 w sali tenisa na lodowisku „Helena”.
       Szczegółowe informacje w dziale Imprez i Szkoleń MOSiR tel. 55 6256306 lub pod adresem imprezy@mosir.elblag.eu
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama