UWAGA!

Zapisz się na obóz tenisowy!

 Zapisz się na obóz tenisowy!

B&M Tennis Club zaprasza w tym roku wszystkich na obóz tenisowy do Hotelu*** Mazurski Raj, Marina & SPA, który jest położony wśród lasów Puszczy Piskiej oraz szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na 6 hektarach przepięknego ogrodu i bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany - które stanowią Wrota Mazur. Obóz odbędzie się w dniach 13-24 sierpnia.

Obóz tenisowy nad jeziorem  z B&M Tennis Club odbędzie się w dniach 13-24 sierpnia. Uczestnikom obozu zapewniamy: 2 treningi tenisowe dziennie ( 2 x 1.5h), 2 treningi ogólnorozwojowe dziennie, analizę treningów i sparingów poprzez specjalistyczne oprogramowanie, turniej tenisa z pucharami, 4 profesjonalne korty tenisowe, salę gimnastyczną, małą salę do ćwiczeń, boiska do piłki nożnej i siatkówki, sprzęt wodny: kajaki, łodzie wioskowe, łódki, gry i zabawy integracyjne, plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek i pamiątki obozowe.
       Zapewniamy także zakwaterowanie w pokojach 3 - 4 osobowych, 3 posiłki dziennie, opiekę trenerską i medyczną, ubezpieczenie oc/nw, wodę na trening oraz dojazd do miejsca obozu i z powrotem
      
       Cena obozu to 2150zł
       *rabat w wysokości 50 zł przy wykupie półkolonii przed obozem
       Wszelkich dodatkowych informacji na temat obozu uzyskają Państwo pod nr tel. 510520283 lub poprzez wysłanie zapytania biuro@tenisowyelblag.pl
       Termin zgłoszeń, składania kart kwalifikacyjnych uczestnika wypoczynku oraz wpłaty zadatku w wysokości 1000 zł do 30 kwietnia 2016 r.
      
      
                                                           ----------------reklama---------------
      
      
Bartłomiej Kierwiak, B&M Tennis Club
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie