UWAGA!

Zatańcz z dzieckiem

 
Elbląg, Zatańcz z dzieckiem
fot. nadesłana

Dla rodziców, którzy szukają sposobu na spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem, Centrum Tańca „Promyk” proponuje zajęcia z tańców latynoamerykańskich.

Na warsztatach z tańców latynoamerykańskich skierowanych do dzieci i ich rodziców będzie można nauczyć się prostych kroków tanecznych i krótkiej choreografii ale przede wszystkich razem ze swoją pociechą twórczo i wesoło spędzić wolny czas.
       – Dzieci rzadko mają okazje uczyć się czegoś nowego wraz z rodzicem, zazwyczaj to my dorośli przekazujemy posiadane przez nas umiejętność – tłumaczą organizatorzy. - Tutaj natomiast dziecko i rodzic stawiają pierwsze kroki na parkiecie i często to dzieci okazują się bardziej pojętnymi uczniami. Satysfakcja i duma dziecka z tego powodu jest bezcenna. Ponadto możemy pokazać naszym pociechom, że też potrafimy się bawić i mylić kroki.
       Warsztaty taneczne to także dobra alternatywa spędzenia czasu aktywnie, nie tylko dla dziecka ale i dla rodzica.
       – Problemem każdej mamy jest to, z kim zostawić dziecko, aby wyjść na jakiekolwiek zajęcia – mówi jedna z uczestniczących w zajęciach mam. – A tutaj można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli poruszać się, a jednocześnie świetnie bawić razem ze swoim dzieckiem.
      
       Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci od lat 4. Zamiast mamy lub taty, może przyjść babcia, dziadek, ciocia. Wystarczy zabrać ze sobą zmienne obuwie i dobre chęci. Zajęcia poprowadzi instruktor tańców latynoamerykańskich - Alicja Minkiewicz, Mistrzyni Świata Formacji Standardowych.
       Zajęcia odbędą się w sobotę, 26 października 2013, w godz. 16 – 17. Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80.
      
       Bilet do nabycia w kasie CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1. Koszt to 15 zł (rodzic + dziecko) oraz 20 zł (rodzic+ 2 dzieci). Chętnych prosimy o zgłoszenia na maila: promyk@swiatowid.elblag.pl
      

      
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama