UWAGA!

Zawsze jest dobry czas, by zacząć naukę pływania!

2013-09-18
07:00
 
Zawsze jest dobry czas, by zacząć naukę pływania!

Nie tylko dzieci mogą uczyć się pływać. Coraz więcej osób dorosłych marzy o tym, by korzystać z dobrodziejstw jakie niesie za sobą umiejętność pływania. Dla zdrowia, bezpieczeństwa i... przyjemności.

Przygotowaliśmy dla Państwa grupy o różnym poziomie umiejętności. Począwszy od absolutnie podstawowych na małej pływalni, gdzie w komfortowych warunkach nauczą się Państwo pływackich fundamentów, czyli oddechu w połączeniu z ruchami pływackimi, a skończywszy na grupach zaawansowanych na dużej pływalni, gdzie pojawią się elementy treningu.
      
       Wszystkich chętnych prosimy o kontakt e-mailowy na biuro@grupawodna.pl. Prosimy podać numer swojego telefonu - oddzwonimy!
      
       Już 19 października rusza kurs Młodszego Ratownika WOPR (I stopnia). Wszystkich chętnych prosimy o e-mailowe zgłoszenia także na biuro@grupawodna.pl. Uwaga! Nie pobieramy opłat za weryfikację uczestników, a koszt kursu to 490 zł - w tej cenie książka!
      
       Wymagania wstępne:
       Umiejętność pływania (200 m stylem dowolnym poniżej 5 minut) stylem dowolnym (kraul), stylem klasycznym (żabka) i grzbietowym, a także ukończone 14 lat oraz zgoda rodziców. Więcej na stronie: http://grupawodna.pl.
      
      
Zapraszamy do wspólnego pływania !
       Niezawodna Grupa Wodna

      
       ---------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej