UWAGA!

Zgłoś drużynę do piłkarskiej ligi MOSiR

 
Elbląg, Zgłoś drużynę do piłkarskiej ligi MOSiR
fot. MOSiR

Już tylko do niedzieli, 8 września, trwa przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów Hydrobud, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Natomiast, początek sportowych zmagań zaplanowano na połowę września.

To już ostatni dzwonek, by zgłosić drużynę do najbardziej popularnych rozgrywek organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Uczestnicy tej cyklicznej imprezy będą rywalizować na lokalnych orlikach o miano najlepszej amatorskiej drużyny piłkarskiej w naszym mieście. Tradycyjnie, liga piłki nożnej, to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja na wspólne spotkania na boisku i dobrą zabawę. Poziom z każdym rokiem jest coraz wyższy, co świadczy o rozwoju tej sportowej inicjatywy.

- Regulamin kolejnej edycji PELA nie ulegnie znaczącym zmianom - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez. - Jednym z ważniejszych punktów jest zasada, że do każdej drużyny zgłoszonych może być maksymalnie trzech zawodników grających w A lub B klasie. Dodatkowo, z regulaminu znika zapis mówiący o tym, że gdy zespół zostanie wykluczony z rozgrywek, to zawodnicy danej drużyny nie mogą brać udziału w kolejnym sezonie PELA. A to oznacza, że zespoły bądź zawodnicy, których dotyczył ten zapis, mogą uczestniczyć w rozgrywkach PELA w nadchodzącym sezonie.

Początek rozgrywek zaplanowano na 16 września. Zespoły będą rywalizowały systemem „każdy
      z każdym” w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej. W związku z możliwościami technicznymi ilość zespołów przyjętych do rozgrywek jest ograniczona. O przyjęciu drużyny decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa wynosi 400 zł od zespołu na sezon.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w rozgrywkach oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej MOSiR, w zakładce Piłkarska Elbląska Liga Amatorów HYDROBUD. Informacje można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez pod numer tel. (55) 625-63-06.

mosir
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama