UWAGA!

Zgłoś drużynę do rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej

Elbląg, Zgłoś drużynę do rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej
(fot. nadesłana)

Podobnie jak w latach ubiegłych w okresie jesienno-zimowym w naszym mieście organizowane są rozgrywki Elbląskiej Ligi Halowej. Trwa przyjmowanie zgłoszeń od drużyn.

Organizatorzy Elbląskiej Ligi Halowej po raz kolejny zapraszają mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości do wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej. W listopadzie planowany jest start kolejnej edycji rozgrywek Elbląskiej Ligi Halowej. Organizatorzy planują, że w sezonie 2015/2016 w rozgrywkach udział weźmie maksymalnie 14 zespołów. Aktualnie przyjmowane są zgłoszenia poszczególnych drużyn. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu zespołu do rozgrywek decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń. Zespoły które nadal wyrażają chęć udziału w rozgrywkach, powinny potwierdzić swój udział do 2 listopada, wysyłając maila na adres liga@elh.home.pl.
       Rozgrywki w nadchodzącym sezonie rozpoczną się w drugiej dekadzie listopada. Przed ich startem organizatorzy przewidują także spotkanie organizacyjne. O jego terminie uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową. Więcej informacji można także uzyskać pod nr telefonu 504-100-087.
      
Henryk Jarzembowski, organizator ELH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • O jakie rozgrywki ligi halowej chodzi? W hali można uprawiać wiele sportów, proszę jaśniej Panie,
 • Elbląska Liga Halowa organizuje rozgrywki piłki nożnej.
 • dziękuję,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niedlagłupoty(2015-10-29)
 • Strasznie lakoniczny ten komunikat. Najistotniejsze sprawy nie są ujęte. Czemu jest ograniczona ilość zespołów ? Jest to spowodowane brakami organizacyjnymi czy małym zainteresowaniem? Najważniejsza sprawa ile kosztuje wpisowe ? Nie mówią już o podaniu hali gdzie się mają odbywać rozgrywki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Kopacz(2015-10-29)
 • Tak jak pisałem o Polsce, że wszystko w niej upada, o frekwencji na meczach Olimpii tak samo zaczyna być z ELH. Przecież jeszcze nie dawno były 3 ligi a teraz max 14 zespołów. Chyba tak jak ja większość powyjeżdżała z Polski. Za 10 -20 lat nie będzie nic w tej Polsce a tym bardziej w Elblągu.
Reklama