UWAGA!

Zgłoś swoją drużynę do Elbląskiej Ligi Halowej

 Elbląg, Zgłoś swoją drużynę do Elbląskiej Ligi Halowej
(fot. arch. portEl.pl)

Klub Sportowy Olimpia Elbląg oraz Ognisko TKKF Witoszewo zapraszają zespoły do wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej w Elbląskiej Lidze Halowej także w nadchodzącym sezonie 2010/11. Będzie to już dwunasty rok istnienia ELH, rozgrywek które z roku na rok podnoszą prestiż i przyciągają coraz większą liczbę uczestników.

W poprzednim sezonie w rozgrywkach udział brała rekordowa liczba 48 zespołów. Spotkania mistrzowskie odbywają się na hali sportowej MOS przy ul. Kościuszki i hali sportowej IV LO przy ul. Sienkiewicza. Każdego weekendu obie hale odwiedzało około 1000 uczestników i kibiców.
       W obecnym sezonie, organizatorzy planują, o ile dopisze frekwencja, stworzenie podobnie jak w poprzednim roku czterech lig (SuperLiga, I, II i III liga). Rozgrywki zorganizowane i prowadzone są w sposób profesjonalny, na wzór najlepszych lig halowych w kraju.
       Zapraszamy do udziału: zakłady pracy, firmy, szkoły, kluby sportowe, stowarzyszenia, instytucje oraz grupy przyjaciół i znajomych (decyduje kolejność zgłoszeń). Zapewniamy profesjonalną obsługę, miło i sportowo spędzony czas, rozgrywanie meczów w terminach sobota-niedziela, obsadę sędziowską (Kolegium Sędziów W-M ZPN), ubezpieczenie, szatnie, natryski, szeroką informację o drużynach w lokalnych mediach oraz nagrody.
       W sezonie 2010/11 uczestnictwo w rozgrywkach to koszt 1550 złotych (dotyczy SuperLigi, I i II ligi). Natomiast koszt uczestnictwa w najniższej lidze uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn (nie mniej niż siedem drużyn). Zespoły które nadal wyrażają chęć udziału w rozgrywkach powinny załączone w e-mailu zgłoszenie (wypełnione i podpisane) przesłać do dnia 10 października na adres e-mail organizatora: kontakt@elh.pl. Rozgrywki w nadchodzącym sezonie rozpoczną się w listopadzie. Przed ich startem organizatorzy przewidują także spotkanie organizacyjne. O jego terminie uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową.
       Aktualności o rozgrywkach można znaleźć na stronie ELH. Dodatkowych informacji udziela: Roman Hanusik, tel. 781-393-294.
      
Organizatorzy ELH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • best, best, best !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  negocjator(2010-09-29)
 • Powiem tak. .. Najpierw zajmijcie sie sedziami. Najlepiej to na wymiane z jakims innym miastem. Bo to co dzialo sie do tej pory (mecze sprzedawane za przyslowiowa "flaszke" i nie tylko) to szkoda gadac. Wystarczy spojrzec na ostatnia kolejke I ligi. To co robil pan "Zdziech" zasluguje na prokuratora. Oczywiscie na koniec ligi na dekoracji sie nie pojawil, ale moze i racja. Kazdy by tak zrobil na jego miejscu. .. FRYZJER FRYZJER FRYZJER!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  1 liga(2010-09-29)
 • Ciekawiło mnie, w której z kolei opinii zaczniecie marudzić o sędziach. Nie zawiedliście mnie: już w drugiej! Krótko i na temat :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sędzia(2010-09-30)
 • Aby sędziowie nie robili wałków typu "Fryzjer" należy wprowadzić przepisy dotyczące przedłużonych karnych jak w przepisach krajowych- po czwartym wolnym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czarny Koń(2010-10-01)
Reklama