UWAGA!

Złote szczypiornistki u marszałka

Elbląg, Juniorki w piłce ręcznej reprezentujące Międzyszkolny Klub Sportowy Truso Elbląg będą gościć u marszałka
Juniorki w piłce ręcznej reprezentujące Międzyszkolny Klub Sportowy Truso Elbląg będą gościć u marszałka (fot. AD)

Złoty medal z Mistrzostw Polski przywiozły juniorki w piłce ręcznej, reprezentujące Międzyszkolny Klub Sportowy Truso Elbląg. W środę, 19 maja, o godz. 14.00, zwyciężczynie będą gośćmi marszałka województwa warmińsko-mazurskiego.

–  W marcu drużyna z Elbląga zajęła pierwsze miejsce w rozgrywanych w Kielcach zawodach, pokonując w finale Ruch Chorzów 26:25 – mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.  –  Spotkanie to dla mnie okazja, by osobiście pogratulować zawodniczkom i trenerom, a także przekazać im puchary, nagrody oraz upominki. Drużyna ma we mnie wiernego kibica, a każdy sukces naszych zawodników na imprezie o randze ogólnopolskiej cieszy podwójnie.
       Zawodniczkom będzie towarzyszyć dyrektor Międzyszkolnego Klubu Sportowego Truso Elbląg, Stanisław Szczepański, kierownik drużyny Mariusz Iwankowski i trener, Jerzy Ringwelski.
       Na spotkanie zapraszamy 19 maja o godz. 14.00 do sali nr 331 Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie.
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ~ Musicie przystosować samochód ciężarowy (zrobić platformę) i wozić Mistrzynie Polski po całym województwie i koniecznie pokazywać- wszystkim!!! Tylko jak w innej dyscyplinie sportu w grupie wiekowej juniorów ktoś zdobywa złoty medal to pies z kulawą nogą się nie zainteresuje. Z Waszej strony jest to bardzo wychowawcze i mobilizujące młodych ludzi do dalszej pracy. ..
Reklama