UWAGA!

Złoto elbląskich siatkarek

Pierwsze miejsce zajęła kobieca drużyna ZNP Elbląg w 16. Ogólnopolskim Turnieju o puchar prezesa PKN Orlen w Płocku w piłce siatkowej. W finale elblążanki pokonały dość łatwo Orlen Płock 2:0.

Turniej w Płocku był czwartym w tym roku, w którym wystartowała drużyna ZNP. Jak do tej pory w każdym turnieju elblążanki zdobywały miejsca na podium.
     W Płocku ZNP Elbląg sięgnął po złote medale. W eliminacjach elbląska drużyna pokonała Orlen Płock 2:0, Iskrę Kielce 2:0 oraz Orła Bydgoszcz 2:0. W finale elblążanki znowu trafiły na gospodynie turnieju - Orlen, i wygrały bez większych problemów 2:0.
     W wybranym na zakończeniu turnieju gronie najlepszych zawodniczek turnieju znalazły się dwie elblążanki: 17-letnia Anna Ciołek oraz Małgorzata Styczeń. Poza tym w zespole ZNP grały jeszcze: Aleksandra Pietrulewicz, Mira Stankiewicz, Monika Lewandowska, Danuta Kowalewska, Katarzyna Marczyńska. Ekipa ZNP Elbląg ma już zaproszenie na kolejny turniej, tym razem do Kielc.
     - W tym roku będzie to nasz piąty turniej. Do tej pory zawsze zajmowaliśmy miejsce na podium. Tradycję musimy kontynuować - mówi Mira Stankiewicz.
     W tym samym turnieju męski zespół z Elbląga zajął trzecie miejsce.
     
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama