UWAGA!

Złoty muszkiet, złota krócica… (strzelectwo)

WKS Zawisza Bydgoszcz zorganizował zawody sportowe w cyklu „Złoty muszkiet, złota krócica…”. Uczestniczyli w nich juniorzy młodsi z elbląskiego KS Orzeł. Elblążanie walczyli dzielnie, ale zajmowali odległe lokaty.

W konkurencji karabinka pneumatycznego - 40 strzałów, na 52 zawodniczki na 36. miejscu uplasowała się Magdalena Stasiewicz z dorobkiem 365 pkt. W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego - 40 strzałów startowało 50 zawodników, a Maciej Milaniuk był 20. z 356 pkt. Jego klubowe koleżanki w tej samej konkurencji zajmowały miejsca: 23. Daria Jankowiak - 339 pkt., 31. Sylwia Janiak - 332 pkt., 51. Lisa Ciepłucha - 304 pkt. Do rywalizacji w strzelaniu z pistoletu stanęły 62 zawodniczki z 25 klubów.
       Zawody były eliminacją do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym. Listy startowe uprawnionych do uczestnictwa w OOM zostaną ustalone na spotkaniu trenerów koordynatorów kadr wojewódzkich podczas ich spotkania w Warszawie 2 lipca. Areną strzeleckich zmagań na OOM będzie w dniach 21-26 lipca Kraków.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama