UWAGA!

Zobacz relację z Rodzinnej Nocy na Dolince

 Elbląg, Zobacz relację z Rodzinnej Nocy na Dolince
fot. MOSIR

W ostatnią sobotę lutego Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka wypełniło się kolorowymi światłami, głośną i wesołą muzyką, a przede wszystkim uśmiechniętymi i szczęśliwymi dziećmi, a co za tym idzie - także rodzicami. Zobacz zdjęcia z tej wyjątkowej imprezy. Zobacz zdjęcia.

Rodzinna Noc na Dolince, która odbyła się w sobotę (29 lutego), była pierwszą tego typu imprezą dla dzieci w Centrum Rekreacji Wodnej. I na pewno nie ostatnią. Sprzedane zostały wszystkie bilety, a to oznacza, że Dolinkę odwiedziło 200 osób.

Cały wieczór był jedną wielką zabawą. Dla dzieci przygotowane zostały stacje, na których trzeba było zaliczać wodne zadania. Była koszykówka, łowienie żółwika, przejście pod wodną tęczą, zanurzenie w lodowatym basenie i wiele innych atrakcji.

- Najbardziej podobały mi się kolorowe światła i te znaczki na rękę, które dostałam na każdej stacji - mówi siedmioletnia Kasia.

Organizatorzy nie zapomnieli oczywiście o rodzicach. Dla nich odbyły się zajęcia, które przeprowadzał Marcin Trudnowski z Grupy Wodnej, współorganizator tego wydarzenia. Pokazywał on jak poprawnie technicznie i szybciej pływać. MOSiR natomiast przygotował zajęcia z Aqua Fitness, które poprowadziła instruktorka, Agnieszka Sar.

- Pierwszy raz ćwiczyłam w wodzie i bardzo mi się podobało. Postaram się przyjść na zajęcia organizowane przez MOSiR - dodaje pani Ania. 

Dla wszystkich, małych i dużych, funkcjonował bar z przekąskami i napojami, a także strefa relaksu. Na koniec odbyła się dyskoteka połączona z Zumbą, którą poprowadził Marcin Wierzbicki. 

Organizatorami Rodzinnej Nocy na Dolince byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Grupa Wodna.

Więcej zdjęć z pierwszej Rodzinnej Nocy na Dolince można zobaczyć na stronie mosir.elblag.eu.

MOSiR

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama