UWAGA!

Żółto-biało-niebiescy w kadrze województwa

 Elbląg, Żółto-biało-niebiescy w kadrze województwa

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił powołania do kadry województwa rocznika 2006. Z Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg na zgrupowanie do Olsztyna, 19 lutego, pojedzie pięciu chłopców.

Tym razem trenerzy kadry U-14 (Michał Trzeciakiewicz i Michał Kraszewski) najwięcej zaproszeń wysłali do klubu z A8. Powołania otrzymali: Filip Sznajder, Jan Piróg, Tomasz Łoś, Borys Duda i Mateusz Głowiński.

W porównaniu z poprzednim zgrupowaniem w Gdańsku (29-30 listopada) w grupie najlepszych w województwie znalazł się Borys Duda, dla którego jednak nie będzie to debiut, w przeszłości otrzymywał już powołania.

Wśród wymienionych chłopców znajduje się także reprezentant ostatniego zgrupowania Zimowej Akademii Młodych Orłów - Mateusz Głowiński. Turnus odbył się w dniach 9-16 lutego 2020 r. w Bydgoszczy. Od przyszłego sezonu chłopcy z rocz. 2006 będą brani pod uwagę w kontekście reprezentacji Polski U-15.

Wszyscy wymienieni grają w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Klubowymi trenerami są Rafał Starzyński oraz Bohdan Konarzewski.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama