UWAGA!

Zostań żeglarzem

 Elbląg, Zostań żeglarzem
(fot. nadesłana)

Woda, słońce, żagle.... i tylko 10 km od Elbląga - to dla niektórych brzmi niewiarygodne, a przecież każdego roku z uroków żeglarstwa turystycznego i sportowego korzysta w naszym regionie coraz więcej osób. Możesz do nich dołączyć!

Położenie naszego miasta nad rzeką Elbląg, nowe mariny Pętli Żuławskiej, Baza Letnia Jachtklubu Elbląg w Nadbrzeżu, Stanica Wodna w Nadbrzeżu, plaża Kadyn, szlaki wodne Żuław - to tylko przedsionek żeglarstwa na Zalewie Wiślanym. W związku z chęcią promowania tego pięknego sportu Jachtklub Elbląg, jak co roku wiosną, organizuje dla mieszkańców szkolenie żeglarskie na stopnie Żeglarza Jachtowego oraz Jachtowego Sternika Morskiego.
       Szkolenie obejmie wymagane zagadnienia bezpieczeństwa, teorii żeglowania, nawigacji,  meteorologii, oraz wiele innych aspektów. Na zajęciach praktycznych młodzi adepci sztuki żeglarskiej będą ćwiczyć poznane manewry i techniki. Szkolenie kończy się egzaminem na "wodne prawo jazdy".
       Kurs rozpoczyna się 8 kwietnia o godz. 17 w sali szkoleniowej Jachtklubu Elbląg przy ul. Radomskiej 29. Serdecznie zapraszamy. Wierzymy, że zapisując się na szkolenie, wielu z Was rozpocznie nowy rozdział w życiu...
       Szczegóły i informacje o kosztach związanych ze szkoleniem znajdziecie na stronie internetowej Jachtklubu oraz pod numerem telefonu 55 232 67 20.
      
      
Grzegorz Polak, Jachklub Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama