UWAGA!

Zumba i salsation

 
Elbląg, Zumba i salsation

Zumba i salsation to dwa najpopularniejsze choreograficzne programy treningowe oparte na tańcu, aerobiku i świetnej zabawie. Czym się różnią? Najlepiej sprawdzić samemu – obie formy od października w Centrum Tańca Promyk.

Zumba to taneczny trening aerobowy, łączący aerobik z krokami latynoskich tańców, czasem także z ćwiczeniami siłowymi. Kroki i układy zumby są niezbyt skomplikowane i łatwe do zapamiętania. To forma treningu, który doskonale ujędrnia ciało, modeluje sylwetkę, pozwala spalić ogromne ilości tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim napawa optymizmem. Każde zajęcia zumby to doskonała zabawa, po której dobry nastrój utrzymuje się jeszcze długi czas.
       Na zajęciach salsation uczestnicy uczą się, jak za pomocą ciała wyrażać emocje i interpretować muzykę. Trening rozpoczyna się od rozgrzewki, która polega na rozgrzewaniu od góry do dołu poszczególnych części ciała. Następnie instruktor prezentuje uczestnikom sekwencje ruchów układające się w choreografie taneczne. Każda choreografia to oddzielna historia opowiadana do innej piosenki. Salsation to świetna forma dla osób, które chcą odzyskać kontrolę nad własnym ciałem, móc poruszyć każdym mięśniem i nabrać nieco świadomości ruchów.
      
       Zajęcia zumby i salsation realizowane będą w Centrum Tańca Promyk od października. Zumba odbywać się będzie we wtorki o godz. 20, a na salsation w środę o godz. 20:30. Zajęcia prowadzić będzie instruktor Sylwia Majewska. 
      
Zyta Wrzos, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama