UWAGA!

Aplikacja Rodzinne S.O.S. – Bezpieczna Rodzina i usługi dla każdego

 Aplikacja Rodzinne S.O.S. – Bezpieczna Rodzina i usługi dla każdego

Aplikacje, które możemy szybko i wygodnie pobrać na nasz telefon komórkowy mają dzisiaj wiele funkcji. Dostarczają nam rozrywkę, edukują, pomagają osiągać lepsze wyniki w sporcie, czy informują o najlepszych promocjach w sklepach internetowych. Jednak mogą przydać się też w tematach bardziej poważnych – mianowicie takich, które związane są z komfortem i bezpieczeństwem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą jeszcze lepiej troszczyć się o swoich bliskich, sklep Bezpieczna Rodzina oferuje pełen zakres usług i narzędzi mających na celu kontrolę i wygodne sprawowanie opieki nad dziećmi, osobami starszymi, zwierzętami, domem, czy cennymi przedmiotami. Możemy zachwalać stworzone przez nas rozwiązania pisząc, że są łatwe w obsłudze i intuicyjne – i nie będziemy się tu mijać z prawdą. Jednak najważniejsza dla nas jest misja społeczna i dawanie rodzinom tego, czego potrzebują – BEZPIECZEŃSTWA.

Rodzinne S.O.S. – aplikacja dzięki której Twoje dziecko jest zawsze pod Twoją opieką

Rodzinne S.O.S. to bezpłatna aplikacja, którą Twój bliski z łatwością pobierze na swój telefon. Usługa pozwala na natychmiastowe wysłanie powiadomień w razie niebezpieczeństwa. Ale to nie wszystko. Opiekun, który otrzyma alert od swojego bliskiego, automatycznie pozna także jego dokładną lokalizację. Nie tylko pozwoli to zmartwionym rodzicom w porę zareagować i w razie konieczności wezwać odpowiednie służby – precyzyjnie określone miejsce na mapie umożliwi także szybkie dotarcie do dziecka. Ponieważ korzystamy z takich źródeł lokalizacyjnych jak GPS, GSM i Wi-Fi masz pewność, że zawsze możesz liczyć na wyjątkowo dokładne określenie miejsca, w którym znajduje się Twoja pociecha. Rodzinne S.O.S. to także możliwość dzielenia się zdjęciami i filmami oraz przesyłania sobie komunikatów. W aplikacji rodzic ma możliwość wyznaczenia indywidualnych stref bezpieczeństwa takich jak dom, basen, czy szkoła. Po przyjściu lub opuszczeniu danego miejsca przez dziecko opiekun jest automatycznie powiadomiony o zmianie lokalizacji swojego syna lub córki. Aplikacja chroni zatem najmłodszych nie tylko przed niebezpieczeństwami związanymi ze zgubieniem się w nowym miejscu, czy zaczepieniem przez nieznajomego. Pozwala ona także skutecznie walczyć ze stalkingiem w szkołach.

 

Bezpieczna Rodzina – naszą misją jest poprawa komfortu Twojego i Twoich bliskich

 

Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który został stworzony, by pomagać. Pragniemy, aby zarówno urządzenia dostępne w naszym sklepie, jak i wszystkie nasze aplikacje, przyczyniały się do zwiększania świadomości i poprawiały komfort życia wszystkich użytkowników. Dyskretna kontrola bliskich osób, możliwość szybkiego kontaktu z członkami rodziny, którzy potrzebują pomocy, niezbędna wiedza o miejscu pobytu dzieci, rodziców, dziadków, czy zwierząt, a także stały podgląd na dom, posesję, czy nadzór nad cennymi przedmiotami – dzięki Bezpiecznej Rodzinie wszystko masz pod kontrolą. Wystarczy, że spojrzysz w swój telefon komórkowy.

 

Bezpieczna Rodzina – dlaczego warto wybrać nowoczesne metody na e-opiekę? 

Dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina urządzenia takie jak smartwatche GPS dla dzieci, zegarki GPS i opaska SOS dla seniorów, lokalizatory osobiste, dla zwierząt i do auta, a także czujniki i kamery do domów, współdziałają z naszymi dedykowanymi aplikacjami:

 

Gdzie Jest Dziecko – możliwość dzwonienia, lokalizowania, wyznaczania stref bezpieczeństwa, alerty SOS, czy sprawdzenia historii miejsc odwiedzonych w przeszłości dzięki aplikacji oraz kolorowym, modnym smartwatchom z GPS dla młodszych i starszych dzieci.

 

Bezpieczny Senior – szybki kontakt poprzez zegarek z GPS lub opaskę SOS, lokalizowanie starszych osób i możliwość udzielenia natychmiastowej pomocy po otrzymaniu sygnału SOS, wyznaczanie stref bezpieczeństwa.

 

Bezpieczne Zwierzę – ochrona i lokalizowanie zwierząt, wyznaczanie stref bezpieczeństwa.

 

Bezpieczny Dom – monitoring domu. Podgląd na to, co dzieje się wewnątrz oraz na posesji, czy w ogrodzie. Zdalne sterowanie czujnikami.

 

Gdzie Jest Auto – lokalizowanie samochodu, informacja o przekroczeniu prędkości i ruszeniu z miejsca.

 

Bezpieczeństwo Twoich bliskich jest dla nas najważniejsze

Naszym rozwiązaniom zaufało już 1 Milion Klientów. Wybierając nasze usługi, wiesz, że Twoje dane bezpiecznie przechowywane są na polskich serwerach. Do Twojej dyspozycji oddajemy Dedykowane Centrum Obsługi, a w razie problemów z urządzeniami, gwarantujemy ich natychmiastową wymianę. Stałe inwestycje w kwestie bezpieczeństwa sprawiają, że Bezpieczna Rodzina dynamicznie się rozwija i nieustająco realizuje misję, jaką jest pomoc w usprawnieniu opieki nad Twoimi bliskimi. Zaufaj nam i chroń wszystko, co jest dla Ciebie cenne.

 

--- artykuł sponsorowany ---

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie