UWAGA!

Balkon i ogród w rozkwicie

Ciesz się słońcem i zapachem kwiatów... Bądź blisko natury, otocz się roślinami także tam, gdzie mieszkasz. Piękne kwiaty, które długo kwitną i dobrze znoszą kaprysy pogodowe pomoże Wam wybrać Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego. Zobacz zdjęcia.

Gospodarstwo przy ul. Druskiej 15 odwiedziła także nasza Kasia, która wie, że tam kupi wszystko, by jej balkon, taras i ogród był w rozkwicie. Co jeszcze Kasia robiła w tym miejscu - można zobaczyć na dołączonym filmie.

A teraz wróćmy do kwiatów. W ogrodzie pięknie wyglądają choćby bratki, a tych w gospodarstwie przy Druskiej 15 znajdziemy mnóstwo. Opowiada o nich Piotr Zimiński.

- Mamy bratki drobnokwiatowe, wielkokwiatowe, stojące, zwisające... – wymienia nasz gospodarz. Wybór jest niesamowicie bogaty. - Te kwiaty mają piękny, niezwykły zapach i piękne kolory. W ich przypadku dobierzemy kolor bardzo dokładnie do naszych potrzeb: niebieski, czerwony, różowy, żółty... - dodaje Piotr Zimiński. - Z powodzeniem wykorzystamy je w różnych kompozycjach ogrodowych czy na naszych tarasach. Można dzięki nim przygotować coś naprawdę nietuzinkowego, co zachwyci zmysły nasze, a także tych, którzy odwiedzą nasz ogród, taras czy balkon – podkreśla. - Warto choćby połączyć w różnych kompozycjach bratki jako rośliny kwitnące z tymi, które nie kwitną...

 

Dodajmy, że bratków trudno nie lubić, skoro według różnych źródeł oznaczają troskę o kogoś, myślenie o drugiej osobie, przyjaźń czy wzajemne zaufanie... Może będą dobrym pomysłem na prezent dla ważnej dla nas osoby?

A jak nie bratki, to może stokrotki, a jak nie stokrotki, to... kaktusy, a jeśli nie kaktusy, to jeszcze co innego... Później Piotr Zimiński opowiada nam o pelargonii angielskiej, którą ozdobimy dom, a gdy będzie cieplej, możemy wystawić ją na zewnątrz, a później jeszcze o różnych bylinach i...

... i naprawdę długo by wymieniać. Spytajmy jeszcze: Dlaczego warto otaczać się kwiatami?

- Tęsknimy za kolorami, zapachami, to widać nawet po tym, jak się teraz ubieramy, na ulicach jest coraz bardziej kolorowo, gdy chodzi o nasze stroje... Chcemy już pooddychać świeżym i ciepłym powietrzem, chcemy też w naszych domach i ich otoczeniu stworzyć sobie oazę piękna, która pozwoli nam odpocząć. Takiego odpoczynku, także psychicznego, bardzo wszyscy potrzebujemy. Kwiaty, ich kolory i zapachy, są niczym terapia dla naszych organizmów i głów w tych szalonych czasach – mówi poetycko nasz gospodarz.

Ale Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego to nie tylko poezja, to także konkretna pomoc dla miłośników kwiatów.

- Gdy ktoś ma pytania o hodowlę, nie odsyłamy, zawsze staramy się doradzić. Jest u nas także możliwość wcześniejszego zamówienia różnych roślin, obsadzamy też skrzyneczki na życzenie naszych klientów – wymienia Piotr Zimiński.

Pozostaje więc napisać tylko jedno: Do zobaczenia wśród pięknych kolorów i zapachów!

 

Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego
       ul. Druska 15
       Tel: 55 233 77 23
       Godziny otwarcia:
       od poniedziałku do piątku 8-16

soboty 8-15

-- artykuł sponsorowany --


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie