UWAGA!

Bat-Tech pomaga medykom

 Bat-Tech pomaga medykom

Dosłownie w kilka godzin zakład szwalniczy i tapicerski Bat-Tech zamienił się w firmę produkującą maseczki i przyłbice. To sposób, by ratować miejsca pracy, ale i pomagać służbie zdrowia, bo wiele z tych rzeczy firma Bat-Tech bezpłatnie przekazuje medykom z całego regionu. 

Nikt nie był przygotowany na taką sytuację, ale to na służbie zdrowia spoczęła największa odpowiedzialność za walkę z wirusem. Dlatego to właśnie medykom postanowiła pomóc firma Bat-Tech. Zakład, który na co dzień zajmował się tapicerowaniem mebli, w tym trudnym momencie przekształcił się w szwalnię szyjącą maseczki i produkującą przyłbice.

- Mój mąż wywodzi się ze środowiska medycznego, dlatego doskonale wiemy, co dzieje się w naszych szpitalach. Poza tym mamy znajomych we włoskim Bergamo i nie chcielibyśmy, by tamta sytuacja u nas się powtórzyła – mówi Justyna Wyrozębska, właścicielka firmy Bat-Tech. - Mąż mnie zainspirował - okazało się, że szybko możemy przestawić produkcję, utrzymać miejsca pracy, ale i pomóc medykom.

 

Firma Bat-Tech bezpłatnie wyposażyła w przyłbice własnej produkcji już kilka placówek medycznych z całego regionu, między innymi Szpital Psychiatryczny we Fromborku oraz Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. Elbląskie placówki służby zdrowia wciąż mogą zgłaszać zapotrzebowanie.

Bat-Tech prowadzi również sprzedaż maseczek ochronnych dla firm, lokalnych i ogólnopolskich.

- Używamy materiałów z certyfikatem Oeko Tex, który potwierdza bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska – dodaje Justyna Wyrozębska. 

Maseczki mają gumki lub troczki, są pakowane po 50 sztuk. Cena za sztukę to 2 zł brutto. Maseczki wytrzymują co najmniej kilka prań. Na zlecenie mogą też zostać uszyte bawełniane maseczki z logiem danej firmy.

 

 złóż zamówienie

BAT-TECH

telefon: 793-790-445

e-mail: dawid.wyrozebski@battech.pl

adres: Jegłownik, ul. Krótka 3

 

--- artykuł promocyjny ---


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie