UWAGA!

Depilacja laserowa Cutera Excel HR - trwały efekt gładkiej skóry

 arch. firmy
arch. firmy

Depilacja laserowa urządzeniem Cutera Excel HR (Hair Removal) to nowy wymiar depilacji. Urządzenie medyczne amerykańskiej firmy Cutera, światowego lidera w produkcji laserów, umożliwia depilację wszystkich włosów ciemnych i jasnych przy wszystkich fototypach skóry.

Laser Cutera Excel HR to urządzenie łączące dwie długości fal: laser aleksandrytowy 755 nm oraz Nd: YAG 1064 nm, którego najważniejszymi zaletami są:

  • możliwość usunięcia włosków przy każdym fototypie skóry,
  • wysoka skuteczność przy epilacji jasnych i cienkich włosów,
  • chłodzenie kontaktowe (nawet do 4 stopni Celsjusza) dzięki czemu zabieg jest bardzo komfortowy dla pacjenta nawet przy użyciu wysokich dawek,
  • opcja wybrania lasera NdYag umożliwia przeprowadzenie zabiegów depilacji u osób z ciemnym fototypem skóry IV, V , VI oraz bardziej efektywnego postępowania w przypadku głęboko osadzonych włosów na plecach i udach.

 

Dlaczego laser Cutera Excel HR jest skuteczny przy usuwaniu włosów jaśniejszych i cieńszych?

Laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm na tle dostępnych na rynku medycyny estetycznej urządzeń IPL oraz popularnych laserów diodowych wyróżnia się wysoką skutecznością. Cała moc impulsu generowana jest w czasie 3 milisekund - wielokrotnie krótszym, niż inne urządzenia do depilacji. Krótki czas impulsu ma szczególne znaczenie w usuwaniu włosów cienkich i jasnych. Z tego powodu laser aleksandrytowy uznawany jest za „złoty standard” w laserowym usuwaniu włosów u osób z fototypem I - III.

Laser Cutera Excel HR należy do najszybszych urządzeń do depilacji, co ma duże znaczenie zwłaszcza przy większych partiach ciała. Aby uzyskać trwały efekt najczęściej wykonuje się 3-6 zabiegów w odstępie 4-12 tygodni.

 


       Na jakiej części ciała można stosować depilację?

Depilację laserową Cutera Excel HR wykonuje się na dowolnym obszarze ciała zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, najczęściej na twarzy (wąsik, broda, szyja, baczki), pachy, ramiona, klatka piersiowa, bikini i nogi. Proces wypadania włosów odbywa się w okresie od 1 do 3 tygodni po zabiegu. Wiemy, że pacjenci cenią sobie zabiegi skuteczne, innowacyjne, niebolesne, przeprowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę, pod opieką lekarza medycyny estetycznej i… w promocyjnych cenach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety.

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz tutaj

Konsultacja specjalistów depilacji laserowej i kosmetologów wynosi 50 zł i jest odejmowana od ceny zabiegu.

Zapraszamy w każdą sobotę na zabiegi medycyny estetycznej oraz depilacji laserowej po wcześniejszym umówieniu się.

 

Pełną ofertę znajdziecie Państwo na:

www.medesta.pl

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska

Elbląg, ul. Legionów 8 lokal C

kontakt@medesta.pl

tel. 730 050 050

tel. 730 730 353

czynne od pon. do pt. 8.00-18.00. oraz soboty 8.30-13.30

---artykuł promocyjny---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie