UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fundusz Grantowy ESWIP

2020-04-27
13:00

Jeżeli nie rozliczyłeś jeszcze PIT-u za 2019 rok, to wyjątkowo w tym roku możesz to zrobić do końca maja. Zachęcamy do wpłat na Fundusz Grantowy Stowarzyszenia ESWIP. Dlaczego? Bo pomagamy elbląskim instytucjom i organizacjom. Postanowiliśmy, że wszystkie pieniądze z 1 % przekażemy na przeciwdziałanie skutkom pandemii w Elblągu.

Maseczki dla elbląskich instytucji

Stowarzyszenie ESWIP od samego początku aktywnie uczestniczy w przeciwdziałaniu pandemii w Elblągu. Zaczęliśmy od szycia maseczek – ponad 500 maseczek przekazaliśmy do Szpitala Wojewódzkiego, Hospicjum, Policji, Straży Miejskiej, Wojska Ochrony Terytorialnej i osobom prywatnym. I szyjemy dalej.

 

3000 zł dla Szpitala Miejskiego w Elblągu, 1000 zł dla PCK

Zorganizowaliśmy zbiórkę „Wspierając szpitale, pomagamy sobie”, w ramach której mieszkańcy Elbląga i okolic zebrali 2000 zł. Stowarzyszenie dołożyło 1000 zł, dzięki czemu Szpital Miejski w Elblągu otrzymał 3000 zł na zakup specjalistycznych maseczek FFP2. W kwietniu PCK Elbląg otrzymało od nas 1000 zł na zakup rękawiczek i płynu dezynfekującego dla swoich opiekunek. Przekazaliśmy też granty dla organizacji łącznej wartości 10.000 zł na środki dezynfekujące i inne działania związane z pandemią.

 

Wyzwania na kolejne miesiące

Postanowiliśmy, że wszystkie pieniądze otrzymane z 1% oraz wpłat finansowych w tym roku zostaną przekazane na przeciwdziałanie skutkom społecznym pandemii w Elblągu. - Takie działania jak szycie maseczek czy finansowanie działań organizacji walczących z pandemią będziemy kontynuować z pieniędzy otrzymanych w ramach 1%. Staramy się pomóc elblążanom na miarę naszych możliwości. Musimy być solidarni i musimy dbać o najsłabszych. To przecież teraz najważniejsze – mówi Arkadiusz Jachimowicz, prezes Stowarzyszenia ESWIP.

 

Jak możesz pomóc?

Przekaż 1% podatku. KRS: 0000001316.

Przekaż dowolną kwotę na konto nr: 20 1600 1462 1025 2272 1000 0006.

Dowiedz się więcej na stronie www.eswip.pl

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej